Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: ostrzeżenie I co może spowodować śmierć legwana

  1. #1
    ANIA (ANULKA0
    Guest

    ostrzeżenie I co może spowodować śmierć legwana

    Legwan zielony GRYZIE MA MAŁE ŻABKI A JAK UGRYZIE WYRYWA SKÓRE Z MIĘSEM.LEGWANOM NIE WOLNO DAWAĆ SAŁATY MOŻNA DAĆ KAPUSTE PEKIŃSKĄ MARHEW BIAŁKO Z JAJKA ALE NIE SAŁATE OD TEGO ZDYCHAJĄ LEGWANY.LEGWAN BIJE OGNEM IM JEST WIĘKSZY TYM BIJE MOCNIEJ.UWAŻAĆ NA OGON KTÓRY LEGWAN ZOSTAWIA.

  2. #2

    Re: ostrzeżenie I co może spowodować śmierć legwana

    Doświadczony nie jestem ale przykra jesteś

  3. #3

    Re: ostrzeżenie I co może spowodować śmierć legwana

    Aniu, na ogół mnie humor nie opuszcza i różne kawały mnie się trzymają, mimo, że nie jestem już nastolatkiem. W tych dwóch tematach, które napisałaś wygląda na to, że nieźle Cię ten Twój legwan ogonem palnął ! To niestety nie jest śmieszne, co piszesz :-( . Mimo wszystko pozdrawiam świątecznie ! Rysiek

  4. #4
    misiekk
    Guest

    Re: ostrzeżenie I co może spowodować śmierć legwana

    o co ci wogole chodzi zdardzisz nam swoja tajemnice.....

  5. #5

    Re: ostrzeżenie I co może spowodować śmierć legwana

    Chyba rzeczywiście ktoś sobie żarty robi.
    Zgadzam się z Ryśkiem, że są średnio śmieszne - mówiąc delikatnie, by nie obrazić autorki.

  6. #6

    Re: ostrzeżenie I co może spowodować śmierć legwana

    Aniu ... dobrze ze ostrzegasz nas na forum ale sama tez poszerzaj swoja wiedze czytajac posty ludzi majacych doswiadczenie w hodowli legwanow.
    Aha... czy dajesz swojemu legwanowi wapno i witaminki i czy masz swietlowke UV ???
    Zycze zdrowych swiat Tobie i Twojemu legwanowi.

    [gadzinka]

  7. #7

    Re: ostrzeżenie I co może spowodować śmierć legwana

    Aniu fajnie ale zaglądają tu też początkujący "legwaniarze" po przeczytaniu takich postów ich legi pożyją tyle ile twój pierwszy.

    Pozdrawiam

  8. #8
    Sulem
    Guest

    .................................................. .....

    Może lepiej ,żeby twoje posty miały formę zapytania. Podziwiam wszystkich użytkowników forum za taką cierpliwość i nie spotykaną wyrozumiałość... Ja się nie będe wypowiadał na temat "Ani". :-) Pozdrawiam wszystkich.
    A tak na marginesie ,jeśli te 2 posty to nie są żarty (w co wątpie). To naprawdę przeczytaj wszystkie posty na tym forum. Masz SDI ,to wystarczy ,że poświęciwsz na to tylko trochę czasu...

  9. #9

    Re: ostrzeżenie I co może spowodować śmierć legwana

    Nieeeee no to musza byc jaaaajaaaaa na 100% No chyba ze Ania ma 4 latka

    Ps. Rysiu ona jest z Gliwic :-/ hehee


  10. #10

    Re: ostrzeżenie I co może spowodować śmierć legwana

    Wiem, w powyższym temacie zaoferowałem jej pomoc, ale się nie odzywa . Pozdrówko! Rysiek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •