Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Plany terrarium

  1. #1

    Plany terrarium

    Sie ma!

    Jeżeli któś z was ma plany swojego terra (chodzi mi tylko o plany dużych terrariów), to byłbym wdzięczny za umieszczenie ich na tym forum. Aha jeżeli możecie to podajcie też ile was wyniosła budowa. Z góry dzięki.


  2. #2

    Re: Plany terrarium

    wyniosło mnie 1000 planów nie mam bo sama budowałam ale moge opisać jeśli jesteś zainteresowany to daj znać

  3. #3

    Re: Plany terrarium

    Sie ma!

    Jestem zainteresowany. Z góry dzięki.


  4. #4

    Re: Plany terrarium

    Mam całe szklane wg. mojego projektu. Cena wysoka-2000zł. Wymiary-120x150x180. Rysiek

  5. #5
    a-szka
    Guest

    Re: Plany terrarium

    mój nr gg 2786134
    niedawno zbudowałam nowe dość spore terrarum- koszt 1600 zł
    jest z płyty OSB i z bloczków suporexu, przód ze szkła, w razie pytań- kontakt przez gg
    pozdrawiam Aga

  6. #6

    Re: Plany terrarium

    Pytaj, jeśli chcesz możesz na priva. W załączniku jest terrarium przed rozbudową. Teraz wygląda tak samo, tyle, że jest większe i bardziej w nim zielono. Pozdrawiam! Rysiek

  7. #7

    Re: Plany terrarium

    Ryśku czasnął byś nową fotke swego terra bo ciekawi mnie jak wygląda po rozbudowie.

    Pozdrawiam

  8. #8

    Re: Plany terrarium

    Nie mam cyfrówki , niestety. Są doklejone pasy szyb do tych tylnich, nowy , drewniany podest i automatycznie większe trójkąty na daszki. Przód ma teraz dwie przesuwane szyby, nie jedną jak na fotce. Wysokość została, bo przednie szyby są te same. Po prostu takie same, tyle, że obszerniejsze. Na konarach jest więcej sztucznych roslin. Ładniej to wygląda. Jak będę miał fotki zaraz umieszczę. Pozdrówko! Rysiek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •