Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Wątek: co się dzieje w zoo Wrocław

  1. #1

  2. #2

    Jarku Zajączkowski - afera Wrocławskiego ZOO

    http://terrarium.com.pl/forum/read.p...&i=9242&t=9242

    JARKU ZAJĄCZKOWSKI CZEMU SIE NIE WYPOWIESZ W TEJ SPRAWIE JAK TO ZROBIŁEŚ O CHORZOWSKIM ZOO W AFERZE MARKA BRACHACZKA?
    POWINIENEŚ ZNAĆ WIĘCEJ SZCZEGUŁÓW O WROCŁAWSKIM ZO NIŻ CHORZOWSKIM?
    A MOŻE SIE MYLE?
    A CZEMU SIE NIKT NIE WYPOWIADA W TEJ SPRAWIE?
    ZNOWU MILCZYCIE?
    TAM GDZIE JEST PRAWDZIWA AFERA TO NIE MACIE NIC DO POWIEDZENIA???


  3. #3

    Re: Jarku Zajączkowski - afera Wrocławskiego ZOO

    Kolejna (tym razem prawdziwa) afera ogrodu zoologicznego!!!


  4. #4
    Jarek Zajączkowski
    Guest

    Re: Jarku Zajączkowski - afera Wrocławskiego ZOO

    Marcinie Merkel.
    Nie pisałem na Forum w sprawie wrocławskiego ZOO ponieważ:
    1. sprawa nie dotyczy handlu gadami a także gadów wogóle..
    2. wszyscy czekamy na wyjaśnienia w postaci obiecanego w prasie raportu
    oraz wyników prac inspekcji weterynaryjnej i kontroli Urzędu Miasta.
    JEDNAK JEŚLI WYWOŁAŁEŚ MOJĄ SKROMNĄ OSOBĘ DO TABLICY....Czy nie mam nic do powiedzenia? Dlaczego nie ... Poczekajmy na wyniki prac kontroli. Oraz jej następstwa.
    Gdybym poszedł z córką w niedzielę na spacer do ZOO i spotkał obcięte głowy zwierząt wkurzyłbym się solidnie.... Niezależnie od powodów, tłumaczeń, "wyższych konieczności", braku tego czy tamtego. KUPUJĄC BILET DO ZOO IDĘ OGLĄDAĆ ZWIERZĘTA A NIE HORROR.


  5. #5

    Re: Jarku Zajączkowski - afera Wrocławskiego ZOO

    hehe
    ciekawe czy bedzie kiedykolwiek ten raport????


  6. #6

    Re: Jarku Zajączkowski - afera Wrocławskiego ZOO

    I ciekawe dlaczego w poprzedniej sprawie nikt na wyjaśnienia nie czekał, tylko od razu rozdmuchali sprawę. A nawet P. Gucwiński wypowiadał się coś o kwarantannie, narażaniu zdrowych zwierząt i takie tam.
    Coś na zasadzie "u kogoś w oku okruch znajdziecie, a we własnym nawet kuli ziemskiej nie zauważycie??"
    Żenujące. Gratuluję.
    Może czasem zamiast wytykać cudze błędy zamiećmy swoje podwórka.

    A co do wypowiedzi p. Zajączkowskiego. Faktycznie sprawa nie tyczy się gadów, więc tak na upartego nawet nie jest na to forum. Ale oczekuje się od Pana wypowiedzi jako lekarza weterynarii. Poza tym ostatnio wszyscy jacyś nerwowi są. Ale jak się czyta takie rzeczy, to czy to dziwne. Chorzów, Kraków. Afera terrarystyczna za aferą. A może by tak się troszkę uspokoić, przestać narzekać jak to jest fajnie za granicą a tu źle. I naprawdę, niech każdy zjmie się swoimi zwierzakami. Na pewno wyjdzie im to na dobre.
    Zacznijmy poprawiać świat od siebie.


  7. #7
    Jarek Zajączkowski
    Guest

    Re: Jarku Zajączkowski - afera Wrocławskiego ZOO

    Przecież intencje są nadzwyczaj jasne! Jeszcze kilka "tematów", jeszcze kilka stwierdzeń o "niebezpiecznych wężach" i mamy wprowadzony zakaz utrzymywania gadów przez osoby prywatne. Przy oporach z jakimi spotyka się ustawa o ochronie przyrody i rejestracja zwierząt taki scenariusz jest wysoce prawdopodobny.


  8. #8

    Re: Jarku Zajączkowski - afera Wrocławskiego ZOO

    a czy pana wypowiedz w sprawie brahcaczka nie pomogła tej sprawie? pytam bo w rozmowie z red. Goślińską uzysakłem zapewnienie że dosknale wiedział pan w jakim kontekscie pana wypowiedz zostanie przytoczona w GW. troche to się kłuci z tym co pan pisał na forum...


  9. #9
    Jarek Zajączkowski
    Guest

    Re: Jarku Zajączkowski - afera Wrocławskiego ZOO

    NIE!
    Niezależnie od tego KTO SPRZEDAJE zwierzęta chronione Konwencją Waszyngtońską na terenie kraju. Czy to jest instytucja czy bardziej lub mniej zasłuzona osoba prywatna MUSI TO ROBIĆ ZGODNIE Z USTAWĄ. Czy to się dzieje w sklepie zoologicznym, czy w zoo, na giełdzie czy na FORUM nie ma znaczenia. Wszyscy wiedzą o rejestrze i powinni się do tego stosować. Łatwo bowiem NIESTEY (jak to się stało w Chorzowie) paść ofiarą zawiści i prowokacji. Nie wypowiadałem się nigdy na temat jakiejkolwiek osoby publicznie i nie komentowałem. I tak rozmawiałem z GW. Moja wypowiedź (do sprawdzenia w archiwum) dotyczyła 2 tematów - kwarantanny i CITES.
    ....."troche to się kłuci z tym co pan pisał na forum..." - co się kłóci!
    A MOŻE BY TAK ZACZĄĆ TRAKTOWAĆ REJEST POWAŻNIE. A MOŻE PRZESTAC NOSIĆ KOBRY PO KIESZENIACH. A MOŻE PRZESTAC PODRZUCAĆ NIEFRASOBLIWYM POSTEPOWANIEM CHWYTLIWE TEMATY PRASIE I FAKTYCZNIE SPRÓBOWAĆ USPOKOIĆ AURĘ WOKÓŁ TERRARYSTYKI I TERRARYSTÓW?
    Oczywiście że wiedziałem o kontekście ale czy to w jakikolwiek sposób wpłynęło na FAKTY?


  10. #10
    terv
    Guest

    Re: Jarku Zajączkowski - afera Wrocławskiego ZOO

    "A MOŻE PRZESTAC PODRZUCAĆ NIEFRASOBLIWYM POSTEPOWANIEM CHWYTLIWE TEMATY PRASIE I FAKTYCZNIE SPRÓBOWAĆ USPOKOIĆ AURĘ WOKÓŁ TERRARYSTYKI I TERRARYSTÓW?"
    A może by tak przestać podrzucać te tematy na forum bez własnego komentarza, a osobiste zdanie wyrażać od razu, a nie dopiero po obserwacji reakcji uzytkowników listy?
    Pozdr. Katarzyna


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •