Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Wentylacja

  1. #1
    Neu
    Guest

    Wentylacja

    Chce zrobic terrarium z drewna o wymiarach długość 180 cm wysokość 110 cm szerokość 120cm gdzie powinna byc wetylacja i ile ma byc tych dziurek i o jakiej srednicy ??


  2. #2

    Re: Wentylacja

    Neu napisał(a):

    > gdzie powinna byc wetylacja

    nbajlepiej na ktorys z bokow i na suficie

    > ile ma byc tych dziurek i o jakiej srednicy ??

    jakich dziurek? masz zrobioc otwor w sciance i na suficie zabezpieczyc to siadka i koniec...


  3. #3
    PaWeL^
    Guest

    Re: Wentylacja

    popieram Farmera, wywiercenie dziurek w płycie nic nie da !!


  4. #4
    napi
    Guest

    Re: Wentylacja

    Nailepiej dokladnie rozrysuj miejsce w ktorym zamontujesz siatke,a nastepnie wyrzynarka do drewna elegancko to wytnij.Jak nie mozesz to idz do jakiegos stolarza,wezmie pewnie na browar,a zrobi to fachowo.Ja poradzilem sobie sam.Kup siatke bardzo drobna o oczkach mniej wiecej 0.5 cm, najlepiej aluminiowa (u mnie nawet mloda zbozowka nie przejdzie) i po prostu przystrzel ja pistoletem,ktorego uzywa sie do mocowania papieru np.do drewna.Nie wiem jak on sie fachowo nazywa.Gwarantuje Ci,ze siateczke bedziesz mial napieta i bardzo mocno przymocowana.W moim terrarium jestem z tego bardzo zadowolony.Odpowiedz chyba wyczerpujaca.
    Pozdrawiam
    Napi

  5. #5

    Re: Wentylacja

    Ja wentylację zrobiłem z przodu na dole i na górze - dodatkowo na górze wentylator.

    Otwory wytrasowałem i sam wywierciłem w aluminiowej grubszej blasze (nie rdzewieje) - tak jak chciałem, taniej i estetyczniej






  6. #6

    Re: Wentylacja

    ten pistolet fachowo nazywa sie taker


  7. #7
    Neu
    Guest

    Re: Wentylacja

    Thx w wszystkim !


  8. #8
    Neu
    Guest

    Re: Wentylacja

    Acha a jaki ma byc ten otwór wielkosci ??


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •