Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24

Wątek: Ale jaja.....

  1. #1

  2. #2

    Re: Ale jaja.....

    Doswiadczony... taaaa... biedna ta nasza straz pozarna i TOZ, ktorzy tego pana uwazaja za speca, oj biedna...

  3. #3

    Re: Ale jaja.....

    Ta , ja wiem czy takie jaja ? Koleś sie moze przekręcić , ale sam sobie jest winien, niby specjalist a tu taka wtopa . Szkoda ze sobie jej do buzi nie wsadził jeszcze .

  4. #4
    xol
    Guest

    Re: Ale jaja.....

    Tja, znalazł ją pod mostem, tak jak pozostałe 13 ))


  5. #5
    JA_cek
    Guest

    Re: Ale jaja.....

    Co za *****, taki wlasnie obraz maja postronni patrzac na terrarystow, mysla ze jestesmy swirami i delikatnie mowiac niezrownowazeni. A swoja droga jest w tym tekscie niezly fragment :

    "....Wiele razy im pomógł w akcjach z wężami - dodaje. Potwierdza, że węże są zmiennocieplne. ..."

    jaki jest stan wiedzy ze specjalisty trzeba pytac o zmiennocieplnosc gadow.



    Jakas kpina !!!!!!!!

  6. #6

    Re: Ale jaja.....

    Z drugiej strony to dlas kiepsko.Zaczna sie telewizyjne debaty o szkodliwosci trzymania wezy itd.

  7. #7

    Re: Ale jaja.....

    ;D ale korek z gośća ja bym złapał do jakiegoś wora i do zoo ;P a on do kieszeni mehehe


  8. #8

    Re: Ale jaja.....

    Dla mnie sprawa jest oczywista:

    wąż ugryzł go w domu (tym bardziej że tylko on trzyma kaoutchie w Kraku)
    a bajkę o wężu pod mostem wymyślił z wiadomych powodów....

    W lecie pamiętam artykuł o Leszku Lisie jak znowu pod tym samym mostem znalazł jakiegoś grzechotnika......myślę już o spiskowej teorii o jakimś krakowskim, nieletnim terraryście, który z upodobaniem wyrzuca zimą swoje "pociechy" pod most Grunwaldzki )))

    Ciekawe jak zareagują obecni tu na forum młodociani hodowcy jadowitych, którzy z uporem maniaka twierdzą, że wystarczy być ostrożnym i mieć zabezpieczone terraria a wtedy nie ma prawa nic się stać.....

    Dla mnie ta historia jest kolejnym dowodem na to, że nie liczy się doświadczenie, bo Leszek jadowite trzyma od ponad 20 lat....jeśli ktoś ma jadowite to ucieczka węża czy ukąszenie jest TYLKO kwestią czasu !


  9. #9
    MataManX
    Guest

    Re: Ale jaja.....

    zgadzam się z sułkiem pseudo spece przeginają w tym jak twierdzą że ichjadowity podopieczny im nic nie zrobi bo są ostrożni i im się to nie zdarzy poprostu ludzie są nieodpowiedzialni


  10. #10

    Re: Ale jaja.....

    najciekawsze jest to, że gość ma najbardziej profesjonalnie w Polsce urządzone pomieszczenie do trzymania gadów....


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •