Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Program na TVP1

  1. #1

    Program na TVP1

    Po tym programien zaczolem podziwiac weze. Wedlug mnie jest to najniebezpieczniejsze zwierze dla czlowieka. Juz wiem dla czego tez kobry nie powinny byc dostepne w sprzedazy i bardzo dobrze ze w Polsce sa nielegalne.
    Taka mala wskaziwka Nie uciekaj przed kobrą do wody bo w wodzie kobra jest 3 razy szybsza
    Ogladal ktos ten program?


  2. #2

    Re: Program na TVP1

    Po obejrzeniu takiego filmu nie dziwi mnie ,że ludzie boją się węży.Ja czuję przed nimi wielki respekt,ale jak tylko moje dzieci podrosną ,to napewno sprawię sobie jakiegoś niewielkiego wężyka.
    Pozdrawiam Joanna


  3. #3

    Re: Program na TVP1

    Ja ogłądłem, i uważam że co do dusicieli , kobr, i grzechotników był dobrze zrobiony.
    Autorzy zapomnieli prawie wogółe o omówieniu polozów. Oprócz tej jednej żeczy
    film był świetny. I dobrze że podkreślili że wąż atakuje człowieka w większości w
    obronie.

    P.S. : fajna była ta scena jak wąż wpełznął temu chłopakowi do łóżka.

    Pozdrawiam

  4. #4

    Re: Program na TVP1

    tez widzialem, fajny filmas powinni zrobic tez o innych zwierzetach, np. o ptasznikach, kto wie, moze kiedys puszcza


  5. #5
    PaWeL^
    Guest

    Re: Program na TVP1

    czesc

    tez oglądalem nawet byl fajny, wqrzylo mnie w nim tylko to, ze omawiane w większosci były tylko węże jadowite ale i tak bylo git )


  6. #6

    Re: Program na TVP1

    Witam,
    a niby co w tym filmie było takiego powiedziane, co miałoby przestraszyć człowieka.
    Wręcz przeciwnie. Bardzo mi się podobało, że węże nie zostały przedstawine jako agresywne bestie atakujące bez powodu, których należy się bać, a jako zwierzęta kąsające we własnej obronie lub aby zdobyć pokarm.


  7. #7
    PaWeL^
    Guest

    Re: Program na TVP1

    Mysza - powiedzianego raczej nie, ale przedstawiane w większości były węże jadowite, a dla potencjalnego zjadacza chleba wąż kojazyć się będzie z kobrą, żmiją itp. a nie np. z mało niebezpieczną zbożówka (moim zdaniem) )


  8. #8

    Re: Program na TVP1

    Mam nadzieję, że teraz nawet najwięksi oportuniści zgodzą się z tym, że kobry nie powinny być sprzedawane na allegro i przestaną zarzucać mi:
    a) brak doświadczenia w terrarystyce,
    b) gówniarstwo, choć wybiło mi już 35 lat
    c) oraz złośliwość i łamanie dziwnych moim zdaniem zasad.
    A tak swoją drogą film był świetny.
    Zabrakło tylko mojego ukochanego boaska. No był przez 1 sekundę!


  9. #9

    Re: Program na TVP1

    Bardzo żałuję, że nie mogłem obejrzeć. A może ktoś nagrał i ma możliwość przeniesienia filmu do PC ?

    Jeśli tak prosze na priv.

    Pozdr.

    R.

  10. #10

    Re: Program na TVP1

    Podobał mi się pyton skalny zjadający antylopę, takie małe chuchro.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •