Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Z czego zrobic siateczke ??

  1. #1

    Z czego zrobic siateczke ??

    Z czego mozna zrobic dobra siateczke jako przykrywke do terrarium??
    PS tak zeby mozna bylo oswietlac moje stworzonko

  2. #2

    Re: Z czego zrobic siateczke ??

    z moskitiery do okien sprzedawanej na merty w OBI, tylko tej droższej dla stworzonej które mają pazurki ;-)


  3. #3

    Re: Z czego zrobic siateczke ??

    bo to jest dla ptasznika kedzierzawego tak nawiasem mowiac, i chodzi o to zeby wytrzymalo temp np ogrzewania lampka

  4. #4

    Re: Z czego zrobic siateczke ??

    Najlepiej kup w Castoramie blache perforowaną i nie bedziesz sie musial martwic, ze ptasznik przegryzie i nawieje z terrarium.


  5. #5

    Re: Z czego zrobic siateczke ??

    no w przypadku ptasznika to chyba tylko ta siateczka druciana wchodzi w gre, ja mam ta z plastikowych żyłeczek i w przypadku legwana zdaje egamin, (wytrzymuje ciepło promienniika i pazurki malucha)


  6. #6

    Re: Z czego zrobic siateczke ??

    bo ja do Castoramy mam daleko chyba ze gdzies indziej znajde jakas siateczke zbrojeniowa, ale watpie, jak da rade oprocz moskitiery polećcie mi cos jeszcze. bo narazie chcem mo0skitiere kupic i sadze ze wystarczy...

  7. #7

    Re: Z czego zrobic siateczke ??

    Moskitiere? To niedlugo spodziewajmy sie posta "uciekł mi ptasznik, jak go zlapac?", heh, chyba ze masz na oku jakąs pancerną.


  8. #8

    Re: Z czego zrobic siateczke ??

    no wlasnie dlatego pytam czy moze byc jakas budowlana np siatka zbrojeniowa albo taka siatka jak sie kladzie ocieplenia, ale ta chyba z nylonu to jescze bardziej gowniana niz plastik chociaz kto wie?? ;] Wiec czekam na dalsze propozycje

  9. #9

    Re: Z czego zrobic siateczke ??

    siatka do tuningu samochodow mam taka w terra jest dobra i w miare tania 40zl za 40x100cm


  10. #10

    Re: Z czego zrobic siateczke ??

    polecam siatkę aluminiową. do dostania w practikerze na stoisku z rzeczami do ogrodu. cena okolo20PLN za metr bierzący (szerokość chyba 70 cm)
    pozdr

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •