Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Pomóżcie wybrać...

  1. #1

    Pomóżcie wybrać...

    Mam problem. NIe wiem którego gada wybrać (Python regius, boa constrictor czy iguana iguana). {NIe chodzi mi o opinie: Któremu możesz zapewnić lepsze warunki itd...Mam warunki doskonałe dla każdego z nich.}. Chciałbym poznać poglądy ludzi chodujących te piękne zwierzęta. Które z nich ma cikawsze usposobienia? Który ładniej wygląda, bo nie ma nic lepszego niż obserwowanie zachowań naszego pupila. Z góry dziekujue za wszystkie opinie. Aha i jeszcze Jak sie wahaja ceny każdego z nich?

  2. #2
    karolina2
    Guest

    Re: Pomóżcie wybrać...

    ja polecam iguanedlatego ze mozesz go oswoic!!!poza tym jet co obserwowac jesli chodzi o jego poczynania w terrarium!!NA prawde jest na co popatrzec!!
    Oólnie jest to bardzo miłe i smypatyczne zwierzątko które z dnia na dzień zaskakuje mnie co raz bardziej Cena w granicach 300 - 350zł. a jeśli chodzi o te inne to około 500żł nawet do 1000 zł

  3. #3
    Terrariko
    Guest

    Re: Pomóżcie wybrać...

    a co tylko iguane osfajasz?????????Ja poleniłbym boa bo to dość łatwy gatunek w poruwnaniau do pytona ale wiesz rub co chcesz!


  4. #4

    Re: Pomóżcie wybrać...

    te inne 500-1000??? buahahaa nie wiem gdzie :P chyba ze albino .. ale albino kosztuja grubo ponad tysiak :P osobiscie polecam boaska w tym wypadku wybor to kwestia gustu... czy jaszczur czy waz ... no i ew czy boasek czy pytonik wg mnie BOASKI RULESSS


  5. #5
    peper
    Guest

    Re: Pomóżcie wybrać...

    boaska polecam

  6. #6

    Re: Pomóżcie wybrać...

    Hej.
    Najpierw powinieneś się zastanowić czy wolisz jaszczurkę czy węża. Jeżeli jaszczurke to masz juz odpowiedź, a jeżeli węża to masz do wyboru większego(boa) lub mniejszego (python). Ja osobiscie wybrałbym (wybrałem) boa.
    POZDRAWIAM

  7. #7

    Re: Pomóżcie wybrać...

    a co do ceny to na giełdzie(na tej stronce oczywiście ) mlodego boa możesz znaleść za ok 200 zł

  8. #8
    PaWeL^
    Guest

    Re: Pomóżcie wybrać...

    czesc

    BOA - piękny tak samo jak PYTON - tylko pomyśl, że miesięczne utrzymanie BOA - (w przybliżeniu) kosztuje co miesieczne utrzymanie 2 PYTONÓW ) czyli jeżeli bys qpil parke pytonów - mógłbys spróbowac je rozmożyć :]


  9. #9

    Re: Pomóżcie wybrać...

    jezeli chcesz zwierzaka obserwować, a masz warunki i czas to legwan!!!!
    jest aktywny w dzień (większość węży odwrotnie), trzeba go codziennie karmić, sporządać sałatki przez co jest większy kontakt ze zwierzakiem, wąż zje szczura i leży przez tydzień jak "mięso w lodówce"
    jeżeli to ma jakieś znaczenie dla ciebie to przy legu odpada problem karmienia innymi zwierzętami, ale jeszcze raz powtarzam że leg to bardzo praci i czasochłonne zwierzę, jeden legwan to jak 5 węży ) w hodowli, jak decydujesz się na jednego zwierzaka (gatunek) to nawet bym się nie zastanawiał i kupił pięknego zielonego smoka

    ps dla ciekawskich dlaczego polecam legwana nie mając go w domu a posiadając sześć węży, bo ja nie mam warunków aby lega trzymać, natomiast przez dwa miesiące opiekowałem się dorosłym samcem kolegi i pomysłowość tej jaszczurki przechodziła czasem moje wyobrażenie ))

  10. #10

    Re: Pomóżcie wybrać...

    Polecam legwana, również go niemam bo poterzebuje on dużego terrarium ale zato mam agamke błotną. Małęgo zielonego smoka


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •