Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Wentylacja w płycie OSB.

  1. #1
    Koju
    Guest

    Wentylacja w płycie OSB.

    Czy zamiast coś wklejać i wycinać otwory wentylacyjne można wywiercić sporo małych dziurek wiertarką?

  2. #2
    !!!CRAZY!!!
    Guest

    Re: Wentylacja w płycie OSB.

    Jest to jakiś sposób na wentylację.Ja mam założone 2 kratki wentylacyjne z regulacją.Mam możliwość regulowania obiegu powietrza.


  3. #3
    PaWeL^
    Guest

    Re: Wentylacja w płycie OSB.


  4. #4

    Re: Wentylacja w płycie OSB.

    ja uwazam ze mozna wywiercic dziury w OSB ale musi byc ich naprawde duzo, wiec lepiej kup blache perforowana, co da napewno lepszy efekt wizualny niz wywiercone dziurki

  5. #5

    Re: Wentylacja w płycie OSB.

    A wiecie moze gdzie mozna kupic blache perforowana?? Bo jeszcze tego nigdzie nie widzialem a siatka mi sie jakos niebardzo podoba ;]


  6. #6

    Re: Wentylacja w płycie OSB.

    ehhhh.. bylo. Castorama, Obi. cena okolo 30zl za 25x30 (nie pamietam dokladnie)


  7. #7

    Re: Wentylacja w płycie OSB.

    hmmm....az dziwne ze jak szukalem w OBI to nie mieli. Musze sie jeszcze raz przejechac. Thx.


  8. #8

    Re: Wentylacja w płycie OSB.

    Wiem, tez wiele razy chodzilem i szykalem. A znalazlem przyoadkowo w Obi. Musisz szukac na diale metalowym tam gdzie sa blavhy preferowane, rurki z roznych metali (miedz, aluminium). Zycze owocnego szukania


  9. #9

    Re: Wentylacja w płycie OSB.

    Dzieki!! wszystkie sklepy juz obdzwonilem jak jej do srody nie znajde, to zrobie wentylacje z drobnej siateczki metalowej bo taka mozna dostac.


  10. #10

    Re: Wentylacja w płycie OSB.

    Sprobuj znalezc w jakim markecie budowlanym okragle maskownice otworow wentylacyjnych w drwiach np. takich do lazienki. Mniej sie narobisz - otwornica wycinasz odpowiedniej srednicy dziure w terra i wkladasz w nia taki plastic ze szparkami (wystarczajace na wenylacje a nic nie wylezie z tera)

    Pozdro
    Kamil

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •