Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: silicon

  1. #1

    silicon

    ktory nadaje sie do klejenie terrariow, zawsze mialego od kumpla szklarza ale teraz wyjechal, bralem go w duzych strzykawkach, wiec nazwy firmy nie moglem zobaczyc, obszedlem zoologiczne u mnie ale maja tylko male tuby silionu 10 ml. :
    -silicon szklarski
    -silikon uniwersalny
    -silikon sanitarny


  2. #2

    Re: silicon

    Nie bierz żadnego z tych. Musi być na tubie napisane że jest on DO AKWARIÓW I TERRARIÓW. Znajdziesz w każdym dobrze zaopatrzonym sklepie z art. budowlanymi (tam gdzie maja duży wybór silikonów). Oczywiscie polecam duże tuby mocowane do pistoletów. Wychodzi wówczas smiesznie tanio w porównaniu z tym co się płaci w sklepach zoologicznych. Pamiętaj jeszcze sprawdzić jaki to kolor (sa czarne i bezbarwne).


  3. #3

    Re: silicon

    Firma SOUDAL www.soudal.pl produkuje silikon do akwariów - jednak nie często można go znaeźć w sklepach tzw. budowlanych (we Wrocławiu spotkałem tylko w jednym i to małym).

  4. #4

    Re: silicon

    oki thanks all


  5. #5

    Re: silicon

    Ja zawsze kupuję w Praktikerze w Jankach: silikon do akwariów (do 100 litrów) firmy Tytan.

    P.

  6. #6

    Re: silicon

    wlasnie ten kupilem


  7. #7

    Re: silicon

    Witam!
    dodam tylko ze kiedys uzylem silikonu sanitarnego do sklejenia akwarium okolo 120l. Kupilem ladne rybki za dosc wysokie pieniadze i padaly ni po 2 dniach. Nie moglem dojsc od czego to Ojciec powiedzial mi ze bylo by trzeba sklejic akwarium jeszcze raz bo akwa jest stare i moze puszczac wode, na co ja ze juz sklejilem i pokazuje silikon. A na nim ladnie napisane: Plesnoi bujcze, grzybobujcze itp. Wiec nie plecam do zwierzat!!!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •