Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Szczecin

  1. #1
    VooDoo
    Guest

    Szczecin

    Witam.
    Czy ktos moglby polecic mi dobrego i sprawdzonego,znajacego sie na gadach (w szczegolnosci na wezach) weterynarza w Szczecinie ?


  2. #2
    RadOne
    Guest

    Re: Szczecin

    na chopina jest wet ktory cos sie zna pan wróbel. Wątpie zebys znalazl cos lepszego ale o tym napisze ci juz pewnie Rewja lub Melisa


  3. #3
    Melissa
    Guest

    Re: Szczecin

    No to tak:
    --> u Pana Wróbla z Rewją nie byliśmy, ale z tego co słyszeliśmy od innych terrarystów jest bardzo dobry i wielu zwierzakom pomógł (m.in szyszce RadOne:>)
    --> na Pogodnie jest Pan Andrzej Zawodny (Kłosowa 1)- byliśmy z Rewją z brodaczem u niego i nie byliśmy szczerze mówiąc zadowoleni (nie powiedział nam nic konkretnego, krążył wokół tematu i sam sobie zaprzeczał), ale niektórzy go polecają
    --> Pani Sauria- wizyty domowe, 50 zł wizyta, też u niej nie byliśmy
    --> Blisko w miarę Szczecina- w Świnoujściu, jest Pan Jakub Kolanek (sklep zoologiczny Koala, obok jest gabinet) i my jak mamy problem z jakimś gadem jeździmy do niego (pomógł nam z legwanem, brodaczem, poza tym sam ma węże).

    To tyle co wiem na temat wetów w Szczecinie i okolicy

  4. #4
    VooDoo
    Guest

    Re: Szczecin

    Wielki dzieki , za szczegolowa odpowiedz !


  5. #5
    Dragonsong
    Guest

    Re: Szczecin

    Byłam i u dr Wróbla i u dr Zawodnego. Powiem tak - jeśli masz poważny problem z wężem i zależy Ci na nim pozostaje Tobie wysłać wężyka do Wrocławia. Pierwszy wymieniony dr wg mnie nie bardzo wiedział o co chodzi - i mi niestety wogóle nie pomógł. Drugi troche bardziej pomógł (wiem ze wyleczył innej osobie z ledwo żywą agamką - plus dla niego) ale też mozna się na tym przejechać.. Niestety szczecińskiem wetom ufam tak bardzo ze jeśli mam poważniejszy problem wysyłam gady do Wrocławia do dr Piaseckiego.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •