Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Różne badziewie... duże i małe :P

  1. #1
    Dark Raptor
    Guest

    Różne badziewie... duże i małe :P

    Na wstępie informuję, że miałem tylko godzinę na zabawę aparatem, więc raczej nie przykładałem się do jakości zdjęć... to w kwestii "technicznej" :P

    To zwierzątko znają wszyscy... niestety dotarło dziś do mojej pracy, w nienajlepszym stanie. Wcześniej było w rękach jakiegoś niedoszłego "terrarysty". Jeszcze dziś powinno znaleźć się na Mazurach, w okolicy naszej stacji terenowej.



    A teraz kilka fot pająków. Większość była wyjątkowo źle nastawiona do fotografowania. Robiłem co mogłem :P

    A. versicolor L1 - uwierzcie mi, to było jedyne ostre zdjęcie (gdy się na chwilę zatrzymała dla zastanowienia) :P


    P. irminia L2 - rzadko ją widuję (ma super gniazdo).



    Nhandu coloratovillosus L2. Bije na głowę, pod względem kopania, mojego Hysterocratesa





    Chromatopelma cyaneopubescens L8 Z każdym linieniem pięknieje :P




    Krzyżak (Araneus diadematus)... mam go od sierpnia. Ulubieniec dzieciarni na zajęciach, które prowadzę :P





    A to ciekawy pająk podkorowy (Philodromus sp.). Samica. Straciła nogę po spotkaniu z samcem. Samiec stracił trochę więcej :P





    No i pająk Clubiona sp., który "wylęgł" mi się z pniaka brzozowego. Teraz całe stada łażą mi po pokoju



    No i by nie było, że owadów "nimo". Larwa chrząszcza z rodziny ogniczkowatych (Pyrochroidae) - Schizotus pectinicornis.





    Wiadomość zmieniona (07-04-05 16:47)

  2. #2
    PaCZeK_1988
    Guest

    Re: Różne badziewie... duże i małe :P

    łał :/


  3. #3
    mispushupek1
    Guest

    Re: Różne badziewie... duże i małe :P

    super zdjęcia jak zwykle


  4. #4
    SebastianE
    Guest

    Re: Różne badziewie... duże i małe :P

    Super zdjęcia. Zwłaszcza pająków. Nic tylko podziwiać


  5. #5
    YaKiLLaK
    Guest

    Re: Różne badziewie... duże i małe :P

    krzyżak super...


  6. #6
    Aron
    Guest

    Re: Różne badziewie... duże i małe :P

    nooo krzyżak wymiata...


  7. #7
    Markoś
    Guest

    Re: Różne badziewie... duże i małe :P

    Dark z tego co pisales ze miales malo czasu na zrobienie fot to i tak wyszly ci zajeb..... nic tylko podziwiac


  8. #8
    cyclosternum
    Guest

    Re: Różne badziewie... duże i małe :P

    superrrr jak zawsze co do jakosci i tak nie jest tak zle


  9. #9
    dr1zzt
    Guest

    Re: Różne badziewie... duże i małe :P

    Fajny nhandu Moj do L4 tez kopal jak oszalaly (nawet wylinki przechodzil pod ziemia), po L5 sie uspokoil.


  10. #10
    Welpek
    Guest

    Re: Różne badziewie... duże i małe :P

    "Lubię fotki. Fotki mnie fascynuje. Potrafię godzinami siedzieć i się jej przyglądać." :P naprawde super mam nadzieje ze nie bedziesz zly ze troszke to przerobilem :P
    POzdro

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •