Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Kolejny user przesaadził! Na moją strate!

  1. #1

    Kolejny user przesaadził! Na moją strate!

    Co teras zobaczyłem wkużyło mnie na maksa! Kupiłem U pewnego userra na allegro pajączki! Niedoś że sie spuzniał się z wysłanie m pajączków!(dodał mi wnagrode jednego gratis (vagans))! Dobra czekam na paczke ok przyjechał kurier! Spoxo paczka jest! Otwieram 1 pudełki-
    1. Za duże jak na pająka L1!
    2.Ilość pleśni jaka była w tym pudełku przeraziłamnie!
    3.Pająki oba dotarły martwe!
    4.Zapakowanie tragicznie!

    Czekam teras aż sprzedawca wyjdzie z inicjatywą! Albo nowe pającza mi przyśle! Albo zwrot kasy!(wolał bym 2 opcje)! Inaczej sparwa kończy sie negatywem!


  2. #2

    Re: Kolejny user przesaadził! Na moją strate!

    A jakie pajaki kupowales? No i to, ze byly wieksze niz L1 (gdyby przezyly) to byloby raczje na twoja korzysc


  3. #3
    Nook
    Guest

    Re: Kolejny user przesaadził! Na moją strate!

    kupuj dalej na allegro od nie wiadomo kogo, nie lepiej ciut drozej a w 100% pewniej? na forum masz trochę zaufanych sprzedawców.


  4. #4

    Re: Kolejny user przesaadził! Na moją strate!

    Tak! No wiem że popełniłem błąd! Ale do allegro mam paru zaufanych sprzedawców TAKICH JAK PYTON51!
    Akurat popełniłem błąd postanowiłem zaryzykować i kupiłem od nie znanego! I przeliczyłem sie! a NAJGORSZE MNIE WNERWIŁO TO żE TO BYŁO źLE ZAPAKOWANE!


  5. #5

    Re: Kolejny user przesaadził! Na moją strate!

    Tylko czemu piszesz o tym tu a nie do zainteresowanej osoby? Tam jest możliwość kontaktu, oraz możliwość wystawiania komentarzy. Tu tyle twojego ile sobie pogadasz.

  6. #6

    Re: Kolejny user przesaadził! Na moją strate!

    Tu jest w koncu dzial "Przykre doswiadczenia". Moglbys choociaz podac nicka z Allegro, na przestroge.


  7. #7

    Re: Kolejny user przesaadził! Na moją strate!

    Dziadu czy ten PYTON51 jest na serio zaufany ?? Co prawda ilośc jego komentarzy jest duża ale zawsze lepiej się upewnić jak coś.

    Tak wogóle to współczuje z powodu pajączków i życzę udanego zakończenia sprawy


  8. #8

    Re: Kolejny user przesaadził! Na moją strate!

    Naprawde! Sam to doznałem kupiłem uniego 2 pająki! Wszystko przebiegło pomyślnie! Profesjonalnie zapakowane!(chodzi tu o pytona51)

    A co do 2 usera ten co mi sprzedał pechowe pajączki! Sprawe wyjaśniłem pomyślnie!
    Rozwiązanie stysfakcjonuje obie strony!


  9. #9

    Re: Kolejny user przesaadził! Na moją strate!

    Panu Januszowi mozesz zaufac, do niedawna mial sklep w Częstochowie. Zna sie rzeczy.


  10. #10

    Re: Kolejny user przesaadził! Na moją strate!

    Jest tez zgrzewa, baku, awikularia, tez im mozna zaufac

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •