Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Boehmei

  1. #1

    Boehmei

    tak wlasnie ona mi zwiala wczoraj w nocy:/ moze w znacie jakies pulapki moze cos wymyslicie, razem z mauer'em i usamom przesukalismy caly ale to caluski dom i nic


  2. #2
    wh6fxe
    Guest

    Re: Boehmei

    wysyp na jakas duza kartke wlokno kokosowe. zraszaj codziennie woda i ogrzewaj lampka. daj jakas kryjowke. wloz w jakas szpare czy co:]. pajaki ciagna do miejsc cieplych, wilgotnych.


  3. #3

    Re: Boehmei

    Były jużpodobne rady na forum : wysyp w paru miejscach wilgotny torf,możliwe że przyjdzie szukacjąc odpowiednio wilgotngo miejsca. Poszukaj jeszcze raz baaaaardzo dokładnie,zdarzały sięprzypadki że po przeszukaniu całego mieszkaniu w poszukiwaniu pająka właściciel stwierdził że pająk siedział za terra... Sprawdźdokładnie w łazience - mógł przyjść za wilgocią.


  4. #4

    Re: Boehmei

    hehe dzieki L3 poszukamy go i ze m,nie nie zbesztaliscie:d


  5. #5
    wh6fxe
    Guest

    Re: Boehmei

    takiego maluszka bedzie trudno znalezdz ale wszystko jest mozliwe


  6. #6

    Re: Boehmei

    Wezne sprubuje z ta pułapka moze cos sie uda :/


  7. #7

    Re: Boehmei

    Niestety ale pajak sie nieznalazl I chyba sie juz nieznajdzie ... Jesli patrzylem na moczbox to głowotułów był zaduży aby przecisnac sie przez dziurki a moczbox byl zamkniety ... Wic naszła mnie myśl ze sie zakopal wiec sprawdzilem lekko czy go niema pod wloknem kokosowym lecz tez nic nieznalazlem..Pajak byl 5 dni po wylince wiec moze jego cialo niedokonca stwardnialo i udalo mu sie jednak przecisnac Niewiem ale szkoda mi ptasiorka Juz sie przywiazalem do niego mocno .. No nic mam nadzieje ze chociaz teraz bede mial nauczke zeby zawsze pamietac ze pajak moze sie przecisnac przez wszystko i trzeba byc bardzo ostrozny Moze bede szczesliwy kiedy kupie parahybane l4 .

    Z góry dziekuje za wszystkie odpowiedzi i za to ze mieliscie szczere chceci mi pomóc

    Pozdrowienia dla wszystkich terrarystow.

    PS.Kiedy bede mial parahybane dam znac na forum


  8. #8

    Re: Boehmei

    brachypelmy sa takie ze lubia kopac (młode) norki wiec jak napisales ze lekko sprawdziles, to ja na twoim miejscu bym przekopal caly ten torf aby go znalesc!!
    jak jednak go tam nie bedzie to szukaj w cieplych i wilgotnych miejscach...chodzbys mial martwego go znalesc (bo ja nie chcialbym zeby mi gdzies pajaczek w domu lezal) )

  9. #9

    Re: Boehmei

    Ja przy okazji mam pytanie. Dzisiaj uciekł mi kędzior L8/9 , a mam w domu dwa psy i kota Czy ewentualne ukąszenie bardzo zaszkodzić moim zwierzakom? I co zrobić w przypadku takiego ukąszenia ?


  10. #10

    Re: Boehmei

    mysle ze im sie nic nie stanie, ale za to pajaczkowi moze, bo kot moze go powaznie uszkodzic (watpie czy kedziorek bedzie sie bronil)

    szukaj go....

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •