Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Śmierć arlekina...

  1. #1

    Śmierć arlekina...

    Dzisiaj rano padła mi rzekotka żabia. Miałem jedną sztuke jakieś 3 tygodnie. Kupiłem jedną "na próbe" Prawdopodobnie ją zagłodziłem, bo wcześniej zjadła trzy małe świerszcze a potem przez chyba 5/6 dni nic, nie niałem skąd wziąć. Wode i podłoże zmieniałem co 2 dni. Przed wczoraj zjadła troche wylęgu bananowych, ale nie wiele. Wczoraj też ze 2.
    A dzisiaj była martwa...
    Szkoda,... jej foty są jeszcze w dziale zdjęcia. Teraz biore sie ostro za hodowle świerszczy jak mi ten wylęg podrosnie to kupie 10 rzekotek i walne do terra a nie do pojemnika z chusteczką mimo, że może to jest bardziej sterylne. To delikatne maluchy i nie popełnijcie tego błędu co ja...


  2. #2

    Re: Śmierć arlekina...

    dobrze ze jestes szczery mysle ze niewielu terrarystow przyznaloby sie do tego ze zaglodzilo swojego pupilka . . .
    no ale trudno . . . szkoda zabki powodzenia z nastepnymi zycze


  3. #3

    Re: Śmierć arlekina...

    szkoda żabki szkoda bo śliczne są ! Mam nadzieje ze przy kolejnych pujdzie Ci lepiej (sam zamierzam na jesień kupic 4 sztuki :P)


  4. #4

    Re: Śmierć arlekina...

    witam, nieodpowiedzialnosc nic wiecej ...

    bylo wiele ofert sprzedazy muszek czy wylegu swierszcza, mozna bylo nalapac latajac muszek

    trzeba bylo szukac sprezentowalbym Ci muszki nieloty, pisz jak bedziesz w takiej sytuacji


  5. #5
    Łysek
    Guest

    Re: Śmierć arlekina...

    KoReXoN - zdarza sie glowa do gory! Niestety co do pokrau to niewatpliwie Twoja wina ale nie wiadomo czy ostatecznie ona Ci padla z glodu...
    Ja mialem 3arlekiny juz ponad pol roku soibie zyly i wszystko bylo OK... maily caly czas jedzonko, odpowiednie warunki i wogole wszystko OK..
    W maju padly mi dwie w odstepach 18dniowych a niedawno trzecia - piekna, mloda i niezwykle urodliwa zabka - dlugo zastanawialem sie dlaczego ale niestety nie ma uzasadnienia... widocznie tak mialo byc


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •