Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21

Wątek: Szczyt

  1. #11

    Re: Szczyt

    Typek co tam pisal ze mial kiepski dzien. Moze w ten glupi sposob hcial sie wyladowac, i zrobil to na pajaczku ktory go zdenerwowal...

    P.S. Mama tez go zdenerwowala, a nie czytalem w zadnych gazetach zeby syn zucal swoja rodzicielka po scianach...:/


  2. #12

    Re: Szczyt

    Ehhhh... szkoda słów :-/


  3. #13

    Re: Szczyt

    nie wiedzialem ze ludzie potrafia byc az ta ulomni. ja bym w zyciu sie nie podjal kupna jakiegos zwierzaka nie majac o nim zielonego pojecia. mam nadzieje ze takich przypadkow jak ten to nie jest duzo (chociaz sam w to nie wierze). Nazi..... wspolczuje takiej znajomosci:]


  4. #14

    Re: Szczyt

    Ja nie wiem... jak można być takim kretynem, jakiś czas temu załatwiałem koledze pająka ( ewidentny żółtodziób, zero dosiadczenia ) ale choć krztyna inteligencji kazała mu zadzwonić do mnie i zapytać co jest grane gdy pająk obrócił się na "plecki". I wszystko jest OK. W przyrodzie co prawda często się to zdarza ( śmierć pająka ) ale dzieje się to wedle pewnych reguł, to bezsensowna, niepotrzebna śmierć, oby jak najmniej takich przypadków. W pewnym sensie jest to także nauczka dla nas... ponosimy pewną odpowiedzialność za pająki które sprzedajemy...


  5. #15

    Re: Szczyt

    coz sa ludzie i ludzie kaloryfery a on jest krzeslo

  6. #16

    Re: Szczyt

    Aż mi się płakać zachciało ;(....


  7. #17

    Re: Szczyt

    to jakiś imbecyl chyba ! normalnie nie podawaj mi jego adresu bo zabije

  8. #18
    MaueR
    Guest

    Re: Szczyt

    O LoL nawet najblupszy czlowiek by tak nie zrobil:/:[

  9. #19

    Re: Szczyt

    ludzie kupują zwierzęta dla dobrego wyglądu w domu a nie biorą pod uwagę tego, że to są istoty żywe!!


  10. #20
    bratpik
    Guest

    Re: Szczyt

    co począć wiadomo że ludzie to nie najinteligentniejsze zwierzęta ;-)))


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •