Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: smierc pajakow - dół

  1. #11

    Re: smierc pajakow - dół

    faq znam na pamiec

  2. #12

    Re: smierc pajakow - dół

    ludzie!!!! jak wy mozecie tak pisac? zaden z was nie pokusil sie o probe znalezienia odpowiedzi albo skokretyzowania osodow ( np a moze miales plesn?) a od razu jedziecie po mnie ze nie czytam faq, ktory czytam co 2. dzien, ze sie biore za cos o czym nie mam pojecia (co jeszcze mozna zrobic oprocz tego co w faq pisz: wilgoc, ruch powietrza, wyciaganie ersztek, jak wylinka nie karmic itp itd wszystko wypieszczone bo mnie strasznie to jara), ze moje martwe pajaki wylinke przechodza? albo pokuscie sei o napisanie jak jest ze smiertelnoscia mlodych pajakow o co pytalem albo o probe znalezienia odpowiedzi czemu tyak sie stalo. a jak juz piszecie ze rexce opadaja to napoiszcie czemu zebym "bledow" nie popelnial

  3. #13

    Re: smierc pajakow - dół

    a pozatym to bzdura jest pisac ze mial wylinke a ja go wzialem z martwego bo wiem kiedy mial ostatnia, wiem czy przyjmowal pokarm czy nie i lezal na plecach z podkurczonymi nogami

  4. #14

    Re: smierc pajakow - dół

    przepraszam, poniosło mnie po tym poprzednim od martwych pająków... na maila właśnie odpisuję


  5. #15

    Re: smierc pajakow - dół

    gratuluje bodzik - 7 postów pod rząd


  6. #16

    Re: smierc pajakow - dół

    Przynajmniej w temacie napisał, a Ty masz odemnie publiczne ostrzeżenie za zaśmiecanie forum.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •