Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: OSZUST ENCIS I SERK

  1. #1
    Ansteam
    Guest

    OSZUST ENCIS I SERK

    Serk

    No weic tak mieliśmy sie z gościem zamienić za Jego seemani mieliśmy mu dac Metallice L5 H,hercules L4 i vagans l3 on nam za to miał dac SEEMANI L13 minoły ponad tydzień a pajaka nie ma i jeszcze na gg pisze ze my mu nie wysłaliśmy i on w czwartek ;oszedł na poczte i wzioł pajaka a wysłął go w PONIEDZIAŁEK !!

    Encis


    ENCIS to jednym słowe zazdrosny pacan, kazdy post jakiego wystawimy mówi ze nei mamy a mamy bardzo byśmy chcieli zeby mimo tego ze to brat usunieto go z forum, nic nie pomaga nawet to ze razem ze swoim kolega dostana oklep:/.............


  2. #2

    Re: OSZUST ENCIS I SERK

    Z serkiem to nie pierwsza historia z tego co czytam na tym forum:/


  3. #3

    Re: OSZUST ENCIS I SERK

    juz probowalismy usunąć cala waszą bande, niestety, co widać, nie udało nam sie, bo wy wiecznie tu wracacie a szkoda bo bez waszej ekipy na forum byłoby spokojniej.


  4. #4

    Re: OSZUST ENCIS I SERK

    czyatales moze to
    http://www.terrarium.com.pl/forum/re...&i=2352&t=2352
    widze ze to nie pierwszy jego walek


  5. #5

    Re: OSZUST ENCIS I SERK

    Nie no wesoła z was ekipa <hahaha>


  6. #6
    Filip79
    Guest

    Re: OSZUST ENCIS I SERK

    Ja musze stanac w obronie Encisa. W moim odczuciu koleś w porzadku.

  7. #7

    Re: OSZUST ENCIS I SERK

    Dla mnie Encis to frajer gdy chciałem od niego kupic pajaki (miał 3 za 50zł z wysyłką) gdy sie podlączyłem na gg powiedzial ze chce wiecej o 6 zł ja nie mialem wiecej kasy powiedzialem ze nie kupie a on powiedzial ze ma innego kupca a wcale nie miał. a te pajaki kupiłem od Ansteam chociaż ich nie mieli a załatwili .

    Dla mnie Ansteam to jak wy to nazwaliście to Dobra "ekipa"

    Pozdrawiam Damian

    daamiaan@poczta.fm
    Telefon 508633790
    GG 3214841

    Być sobą i trzymać swego zdania

  8. #8

    Re: OSZUST ENCIS I SERK

    Mnie ta cala sprawa zaczyna juz powaznie irytowac. Chlopaki sa jak szarancza, ciagle wracaja z nowymi problemami i piora swoje prywatne brudy na publicznym forum. Proponuje im zakopac topor wojenny bo zaczynaja juz byc wqrzajacy . Ich prywatne spory mam naprawde w dupie i nie mam ochoty cigle o nich czytac. A moderatorom proponuje zrobic cos z tym problemem jezeli chlopaki nie przystopuja.


  9. #9

    Re: OSZUST ENCIS I SERK

    cala ta banda Encis i jego " ulubiency" typu Ansteam sa siebie warci.


  10. #10
    Ansteam
    Guest

    Re: OSZUST ENCIS I SERK

    Bardzo bysmy prosili zeby ten post został usunięty


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •