Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: uciekla bananowka!

  1. #1
    penku
    Guest

    uciekla bananowka!

    witam
    nawiala mi bananowka podczas mojej tygodniowej nieobecnosci
    gdzie moge jej szukac?
    komus zwiala juz kiedys?gdzie ja znalazl?
    pomocy!

  2. #2
    MaciejTCA
    Guest

    Re: uciekla bananowka!

    powodzenia, oby Cie w nocy urabala !!

  3. #3

    Re: uciekla bananowka!

    hahaha lol :P


  4. #4

    Re: uciekla bananowka!

    szukaj na szafach, za szafami, na firankach pod firankami w ubraniach wszędzie !!!!!!!!!!


  5. #5

    Re: uciekla bananowka!

    uuUUuuU ciekawe HIheiehie ja bym wyeksmitował rodzinke i niezasnoł w nocy :]

  6. #6

    Re: uciekla bananowka!

    po ch** komu w domu jadowite węże?!! nie mogłeś sobie kupić zbożówki albo pytona? ale nieee "ja chcę jadowitego bo są fajne" teraz się martw i miłych nieprzespanych nocy ]:->


  7. #7

    Re: uciekla bananowka!

    Wszyscy zlsoliwie komentuja... bo co? Bo nielegalne? Jakos 8 metrowych P. tygrysich nikt nie komentuje. Tez niebezpieczne, ale legalne... Dajcie spokoj...
    Rozumiem, ze paliliscie, ale sie nie zaciagaliscie...

    Coz, penku... Masz klopot. Szukaj wszedzie. Doslownie. W ubraniach za/pod meblami (uwazaj przy odsuwaniu), kaloryfery, szpary, zakamarki... Jak mi nawial zwierz to nawet w glosnikach od wiezy szukalem. Kazda torbe, kieszen... wszystko... Za TV, terra, itd.

    Powodzenia w szukaniu...

  8. #8

    Re: uciekla bananowka!

    bo p. tygrysie jak uciekną to nie ma problemu ze znalezieniem :P nie wiem gdzie trzeba mieszkać żeby p. tygrysi uciekł...chyba w lesie :|


  9. #9
    don 22
    Guest

    Re: uciekla bananowka!

    szukaj wszedzie.. mnie ugryzła trwoznica i powiem ze nie było to miłe...reka napuchła i bardzo bolało...jesli znajdziesz miejsce gdzie sie znajduje to badz bardzo ostrozny bo bedzie sie bronic..powodzenia//....

  10. #10

    Re: uciekla bananowka!

    Jaka jest nazwa łacińska tego węża?


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •