Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: TESCO -ul Wielicka KRAKÓW

  1. #1

    TESCO -ul Wielicka KRAKÓW

    Gratuluje właścicielowi sklepu ZOO za rewelacujny wygląd swych terrariów:
    Kamcio Jemen wisi na kablu od lampy, i ma JEDNĄ gałązeczke !!!!
    o innych zwierzakach nie wspomne!
    kto z kKrakowa to niech sam oceni!

  2. #2
    Azmodan
    Guest

    Re: TESCO -ul Wielicka KRAKÓW

    Jeszcze nie spotkalem sie z porzadnym sklepem zoologicznym w supermarkecie :| . Wlasciwie to 95% opini tutaj o sklepach zoologicznych sa opiniami negatywnymii. Takie zoologiki nalezy poprostu omijac szerokim lukiem. No a jednak szkoda zwierzakow... :/ .

  3. #3
    Dejot
    Guest

    Re: TESCO -ul Wielicka KRAKÓW

    a ja bylem w dwoch zoologikach w marketach i oba mi sie podobaly

  4. #4

    Re: TESCO -ul Wielicka KRAKÓW

    podobał ci sie sklep, czy "terraria" w jakich gdzy mieszkają?
    Przejedż sie tam to zmienisz zdanie!!!!

  5. #5

    Re: TESCO -ul Wielicka KRAKÓW

    w dąbrowie gorniczej widziałem terra z basenikiem.
    niby nic ale mieszkał w nim... ptasznik.
    ropucha olbrzymia (czy jak to się nazywa) upchana do "terra" mniejszego od mieszkania mojego pająka - szkoda słów...
    nic jednak nie pobije kolesia z katowic (nie napiszę ulicy, ponieważ ten ***** może zaglądać na forum), sklep nie w markecie lecz na mieście, koleś pijany w sztok.
    chciałem kupić żółwia dla siostrzeńca, pytam a on na to, że żółwi nie ma lecz ma węże i wyjmuje jakiegoś biedaka z terra (na wężach również się nie znam ale był to osobnik w kolorze słomkowym o długości około 70cm) za ogon i wykonuje nim jakieś dziwne ruchy...
    gdy zwisający głowa w dół wąż podwijał się do góry by użreć tego debila - on gwałtownie unosił rękę z wężem - przecież mógł mu złamać kręgosłup !!!
    jak wyżej pisałem, był ostro pijany więc za trzecim razem nie udało mu się "wyprostować" biednego węża a ten spektakularnie ugryzł go w nadgarstek.
    i w tym momencie koleś zrobił coś co mnie na maxa wq***ło: chwycił głowę węża zatopionego kłami w jego ciele i zamiast delikatnie "odczepić" go od ręki - wyrwał go na hama i rzucił nim o ladę.
    myślałem, że ch*ja zabiję :evil:

    po ukąszenu mówił (polewając rękę spirytusem!!!), że to dla niego drobnostka bo wcześniej kilkakrotnie dziabnoł go skorpion i kilka pająków, mam nadzieję, że następnym razem trafi na wdowę lub anthraxa ;-)

    z drugiej strony zastanawiam sie co to za wężyk?
    może jakiś jadowity? wtedy z przyjemnością zakablował bym debila...
    aż się nóż w kieszeni sam otwiera na widok takich sadystów.


  6. #6

    Re: TESCO -ul Wielicka KRAKÓW

    k**** pie******* sku******
    jak ja bym coś takiego zobaczył to bym mu puścił ciekawą wiązankę :/
    jakby żul pie******* nie dostał po mordzie to byłoby dobrze :/


  7. #7

    Re: TESCO -ul Wielicka KRAKÓW

    Ja osobiście bym chwycił za telefon i spektakularnie wykręcił bym mu nr. 911. Jestem ciekaw jakby reagował. Nie lubię zbytnio takich nr. telefonu ale z chęcią bym popatrzył jak kolesia zwijają za niechumanitarne traktowanie zwierząt i pracę pod wpływem alkoholu. A jeżeli by próbował mnie powstrzymać to jeszcze by kilka kapci nałapał

    Jak ja nienawidzę takich sytuacji

  8. #8
    ziomalka_puma
    Guest

    Re: TESCO -ul Wielicka KRAKÓW

    Heh ale ciota z niego... szkoda że u nas nie ma policji dla zwierzat w miami hehe ... nie no ale gliny mogly by sie zajać takim śmieciem :/


  9. #9
    Sarenka24
    Guest

    Re: TESCO -ul Wielicka KRAKÓW

    mongothealien: na jakiej ulicy ten sklep? Napisz na maila jak możesz

  10. #10

    Re: TESCO -ul Wielicka KRAKÓW

    napisałem


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •