Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: nie zapominajcie zamknac terra po karmieniu

  1. #1

    nie zapominajcie zamknac terra po karmieniu

    Witam
    to lladnie bym sobie narobił
    karmiłem ze 3h temu geniculate L11 dos agresywna jest
    i uchyliłem pokrywe terra i zapomniałem ja zamknac ( poprostu podlozylem cos zeby na czas karmienia było uchylone
    bosheshtymoj jak dobrze ze Geni nie uciekła bo o łapaniu w rece nie ma mowy
    jakby zwiała miałbym niezła zabawe

    takze drodzy bracia i siostry nie zapominajcie zmykac terr po karmieniu , i po kazdej czynnosci ktora wymaga otworzenia lub uchylenia terra

    to tyle
    pozdrawiam


  2. #2

    Re: nie zapominajcie zamknac terra po karmieniu

    Hehe...no ja WojtasW zawshe sprawdzam ze 3 razy pokrywe.Powod mam prosty....mam kota w domu i matke,ktora ubila by moich puplichow bez wahania..narx


  3. #3

    Re: nie zapominajcie zamknac terra po karmieniu

    hehe tez kiedys zapomniałem zamknąć terra z geniculatą po zraszaniu... tyle ze u mnie to by sie nie skończyło ubiciem pajączka przez domowników tylko chyba jakimiś omdleniami

  4. #4
    Kunoichi
    Guest

    Re: nie zapominajcie zamknac terra po karmieniu

    coprawda ja mam gekona, ale pamietam jak kiedys wrocilam z wykladow rzucam sie zmeczona na lozko....patrze w lewo i szoka.....niezamkniete terra wiadomo oczy kieruja sie na dywan czy nic tam niechodzi latarka w rece zagladamy do groty i naszczescie tam byl.............


  5. #5

    Re: nie zapominajcie zamknac terra po karmieniu

    mi kiedys zwial murinus 5wyl i mialem nie zla zabawe, a 3 i 1 dni temu uciekl mi 2razy O.vernalis (105cm). Po pierwszej ucieczce zlapalem go po 3h 50min poszukiwan, a wczoraj po godzinie. (aha zakazdym razem uciekal podczas mojej nie obecnosci w domu, przez szpare wielkosci szerokosci olowka w kratce wentylacyjnej)


  6. #6

    Re: nie zapominajcie zamknac terra po karmieniu

    moja pajeczyca raz wybrala sie na pozaterraryjne wojaze... skonczylo sie to dla niej mocno pokiereszowanymi odnozami (stracila po polowie obydwu tylnych) - miala nieszczescie wejsc w droge mojej szczurce... :> od tamtej pory terrarium jest tak zabezpieczone, ze nic z niego nie wylezie, ani nic nie wlezie do srodka bez mojego pozwolenia...

  7. #7

    Re: nie zapominajcie zamknac terra po karmieniu

    Mam terra otwierane od góry, kiedys otworzyłem je, wrzuciłem świerszcza i to było mrugniecie okiem jak vagans wbiegł po szybie i wentylacji, zeskoczył po drugiej stonie i pobiegł za szafke, pikawka to mi waliła jak po biegu na 1000metrów, normalnie Alcatraz, ale ucieczka nie udana bo złapałem go . A ostatnio u tego samego pajączka nie zamknołem pokrywy, wróciłem do domu po 6 godzinach, a pajączek siedzi dalej na środku terra (uff)


  8. #8

    Re: nie zapominajcie zamknac terra po karmieniu

    Yeter, bo on juz nie mial sil sie ruszac- trawil domownikow, ktorych spalaszowal w czasie tych 6 godzin =)

  9. #9

    Re: nie zapominajcie zamknac terra po karmieniu

    Ja zawsze jak karmie mam pudełko obok. Na wypadek "uciekiniera". Najczęściej spieprzał mi cambridgei, na drumim miejscu ucieczek jest irminia a później vagans. Reszcie to się nie udało.


  10. #10

    Re: nie zapominajcie zamknac terra po karmieniu

    tez mialem przygode z genia L10 chyba.siedze przy kompie, tera mam za soba i slysze takie chrobotanie odracam sie a tam terra od gory niedomnkniete i tylko odwlokiem sie przecisnac nie mogla.nakrylem ja takim pudelkiem(uszykowane na widoku w wypadku ucieczki)i trafila do terra.5 sekund puznioej i by bylo trudniej.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •