Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: PIRANIA

  1. #1
    baryla
    Guest

    PIRANIA

    Gdy poszedłem do sklepu jako młody akwarysta sprzedawca wmowil mi ze pirania ktora chce kupic jest roslinozerna. Ja nawet nie umialem odroznic tych 2 gatunkow.
    Wlozylem ja do akwarium no i wszystko bylo dobrze dopuki nie zaczalem zmieniac wody. Zlapalem ja do siatki i przykrylem reka zby nie nachlapala a ona wtedy wgryzla mi sie w reke. Tego bolu nie da sie opisac. Musialem oderwac ja razem z kawalkiem skory ;( pozniej musialem sie jej pozbyc i tak sie zakonczyla moja historia z PIRANIAMI.


  2. #2

    Re: PIRANIA

    no to cie sprzedawca w konia z robil hehe

  3. #3

    Re: PIRANIA

    A kto powiedział, że roślinozerne piranie nie umieją ugryść? :P
    A mnie uzarła agama w ucho, legwany sa roslinozerne i tez gryzą.


  4. #4
    baryla
    Guest

    Re: PIRANIA

    James ty sie nie rob taki mondry jak mnie ***** w konia zrobil a po drugie jak juz napisalem bylem amatorem i nie mialem internetu ;p


  5. #5

    Re: PIRANIA

    co ty chcesz od jamesa, przeciez nie powiedzial nic chamskiego, tylko sama prawde :| to, ze coś jest roslinozerne, nie znaczy ze nie potrafi mocno chapsnac przez przypadek (moje palce smutno kwilą na wspomnienia czestych przypadkow, gdy moj agamek mylil moje palce ze swierszcami...) poza tym cos sie nam forum terrarystyczne zmienia powoli w akwarystyczne, jak widze :>


  6. #6
    Radek. P.
    Guest

    Re: PIRANIA

    Pirania rożlinożerna ma silne, tępe szczęki do miażdżenia orzechów, Nie mogła by wbić zębów w pale. (Co najwyżej zmiażdżyć kość, ale to musiałby być naprawdę duży i silny osobnik). Przynajmniej z tego co wiem...

  7. #7

    Re: PIRANIA

    Na mój gust dalej jesteś amator,
    pozdro Stefan :P


  8. #8

    Re: PIRANIA

    baryla-Ty nadal jesteś i jeszcze długo będziesz amatorem. Jeszcze dużo musisz się nauczyć.


  9. #9

    Re: PIRANIA

    No a ja miałem 2 piranie teraz mam jedną do tego 3 pielęgnice pawiookie i glonojada. Nic z nowych ryb które zostały tam wpuszczone nie przeżyły. Mam mafię akwarystyczną


  10. #10
    dafit
    Guest

    Re: PIRANIA

    Normalne ze nic nie przezyje w takim akwarium z pielegnicami jezeli wpuszczales pewnie malo agresywne ryby ktore sobie z tamtymi by i tak nie poradzily.A jakie to akwarium masz duze ze nic nie przezylo?Jezeli by bylo dostatecznie duze na 4 agresywne ryby tak ze kazda z nich miala by jakies terytorium i zajecie,no i te wpuszczone mialy by jakies kryjowki to pewnie by przezyły :-P Chyba ze ich nie karmisz i musza sobie same polowac?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •