Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: KLĘSKA ;(

  1. #1
    ziomalka_puma
    Guest

    KLĘSKA ;(

    No i fajnie Qrde od dziecka chcialam mieć gekona mialam mieć w sobote i nic z tego nie wyszło ;( ;( ;( DLACZEGO? Moja mama sobie coś ubzdurała!! Najpierw się zgodziła a później nie, bo A) Po całym domu jej będą latać robale :/ (hahaha) B) Jak gdzieś wyjade to ciekawe kto będzie się zajmował moimi zwierzętami ( biorąc pod uwagę że mam ich naprawde całe mnóstwo: żółw, chomik :/ ) echhh no i co ja mam teraz zrobić Wszystkie moje marzenia legly w gruzach Qrde no to pozostaje mi tylko jedno: oglądać sobie fotki gekonów i czekac aż będe pełnoletnia ( za 5 lat :/ ) i sie wyprowadze z tego domu :/ Nie no od kilku lat sie jaram gadami i chcialam mieć gekona lamparciego to sobie coś musiała wymyślić Już nie wiem co mam robić ona mi rujnuje życie jak na coś mam dużą zajawke( biorąc pod uwagę to że mam zajawke tylko na hh, shotokan i gady) to ona to niszczy! I CO MAM ZROBIĆ?! chyba się wyprowadze moge nawet zamieszkać w piwnicy byle by tylko z moimi zwierzaczkami

    PISZCIE O SPOSOBACH W JAKI MOŻNA PRZEKONAĆ STARSZA DO GEKA MOŻE MI W TEN SPOSÓW POMOŻECIE


  2. #2

    Re: KLĘSKA ;(

    Postaw swoja starsza przed faktem dokonanym , ja tak zrobilem i sie udalo kup terrerium urzadz sobie je a pozniej idz i za swoje kup gekona


  3. #3

    Re: KLĘSKA ;(

    Ja tam postawiłem sprawę jasno. Rodzice nie mieli nic do gadania i po sprawie. Chociaż też miałem na początku podobny problem ale ich olałem. Zaczęłem sprzedawać niepotrzebne rzeczy z domu. No i po pewnym czasie uzbierrałem kase i po sprawie. Po prostu bądź stanowcza. Powiedz, że chcesz i już.

    ..::::SALAMANDRA::::..

  4. #4

    Re: KLĘSKA ;(

    Mam pytanko czy to forum sluzy do uzalania sie?

  5. #5

    Re: KLĘSKA ;(

    Nio to jest w dziale przykre doswiadczenia ))))))


  6. #6

    Re: KLĘSKA ;(

    01. Fakt dokonany jest dobrym pomyslem, ale to zalezy troche od rodzicow
    02. Sprobuj ja zainteresowac tym gekonem, pokaz jej ze wiesz o nim duzo, opowiadaj o nim. ja tak zrobilem z pajakiem. Ciagle w kolko nawijalem co wiedzialem, w koncu jak kupilem, to nie byli rodzice zdziwieni.
    03. Powiedz jej, ze bardzo wielu ludzi ma takiego gekona
    04. Powiedz ze chcesz rozwijac swoja pasje, hobby, chces zhodowac i obserwowac zycie zwierzat. Chcesz sie tego uczyc.
    05. I wiele wiele innych...


  7. #7

    Re: KLĘSKA ;(

    mi to przypomina jedną wypowiedź redaktora jakiejś gazety konsolowej. Na rynek wchodzi gba, więc w gazecie pojawia się na pierwszej stronie podobna lista: "1. Powiedz rodzicom, że konsola służy również do nauki. 2. Powiedz rodzicom, że masz niepowtarzalną okazję kupić konsolę za xx zł, podczas gdy kosztuje - tu wstawiasz 200 zł drożej". Ot, marketing!
    btw. dreamcast rox :>


  8. #8

    Re: KLĘSKA ;(

    Hahah, pisalem z glowy...


  9. #9

    Re: KLĘSKA ;(

    ja pierwszy raz zobaczyłem legwana gdy miałem 5 lat. Zawsze chcialem go mieć i teraz też chcę. Ale mama panicznie się go boi, w zoologiku robi histerie. Więc bez pytania kupiłem pająki :>

  10. #10

    Re: KLĘSKA ;(

    ja robiłem tak samo

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •