No i fajnie Qrde od dziecka chcialam mieć gekona mialam mieć w sobote i nic z tego nie wyszło ;( ;( ;( DLACZEGO? Moja mama sobie coś ubzdurała!! Najpierw się zgodziła a później nie, bo A) Po całym domu jej będą latać robale :/ (hahaha) B) Jak gdzieś wyjade to ciekawe kto będzie się zajmował moimi zwierzętami ( biorąc pod uwagę że mam ich naprawde całe mnóstwo: żółw, chomik :/ ) echhh no i co ja mam teraz zrobić Wszystkie moje marzenia legly w gruzach Qrde no to pozostaje mi tylko jedno: oglądać sobie fotki gekonów i czekac aż będe pełnoletnia ( za 5 lat :/ ) i sie wyprowadze z tego domu :/ Nie no od kilku lat sie jaram gadami i chcialam mieć gekona lamparciego to sobie coś musiała wymyślić Już nie wiem co mam robić ona mi rujnuje życie jak na coś mam dużą zajawke( biorąc pod uwagę to że mam zajawke tylko na hh, shotokan i gady) to ona to niszczy! I CO MAM ZROBIĆ?! chyba się wyprowadze moge nawet zamieszkać w piwnicy byle by tylko z moimi zwierzaczkami

PISZCIE O SPOSOBACH W JAKI MOŻNA PRZEKONAĆ STARSZA DO GEKA MOŻE MI W TEN SPOSÓW POMOŻECIE