Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: urwalem mu pedipalpe:(((

  1. #1

    urwalem mu pedipalpe:(((

    przenosilem mojego "LOBO"(Brachypelma albopilosa) do wiekszego terrarium i upuscilem na niego maly plastikowy pojemniik w ktorym byl trzymany z wysokosci ok 8cm.to wystarczylo aby stracil pedipalpe.przezylem szok.myslalem ze zdechnie bo oprocz "czucia" sluzyla mu ona jeszcze do rozdrabniania i "pobierania" pokarmu.na szczescie po dwoch wylinkach "wyrosła"nowa i wszystko jest ok.niemile doswiadczenie.nikomu nie polecam.(za bledy w tekstcie z gory przepraszam.jest 2:30 i troche mi sie oczy zamykaja).


  2. #2

    Re: urwalem mu pedipalpe:(((

    Ja też kiedyś prawie coś takiego miałem kiedy robiłem mojemu gekonowi w terrarium wsadzałem mu oprawe do żarówki i tak zakręcam a mój gekon jest jak zawsze ciekawy i podeszedł zobaczyć ja ta oprawka sama wyskoczyła jakby nie mój malutki ruch rękom to jest po moim gekonie normalnie 1 cm obok spadła oprawka jak by nie odsunołem ręki to koniec po nim ale dobrze się do skończyło ale miałem stracha wtedy nie polecam robienia nic w terra kiedy zwirze jest w nim bo moze sie cos stać a tego nie życze !!


  3. #3

    Re: urwalem mu pedipalpe:(((

    ja mialem podobnie ... robilem z terrarium gdzie trzymalem nietoperza ... i szybka, ktora sie rozsuwa opadla mi 0.5 cm od glowy nietoperza


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •