Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: modliszki?? :(

  1. #1

    modliszki?? :(

    Miałem dwie samice S.gastrica dorosłe. Jedna była zapłodniona i złożyła 3 kokony z czego jeden już na pewno się nie wykluje, drugi też ma już małe szanse a 3 jest narazie świeży. W każdym razie chodzi o to że po złożeniu 3 kokonu modlicha dostała kawałek kurczaka po którym zrbiła sie bardzo pękata. Po krótkim czasie z jej terra zaczęło straszni śmierdzieć (jakby się rozkładała) a odwłok zrobił się miękki. Po kilku dniach modliszka zdechła. Teraz zauważyłem że druga samica która zdążyła złożyć jeden niezapłodniony kokon siedzi na dnie terra i zaczyna śmierdzieć podobnie jak poprzedniczka. Wczoraj zjadła sporawą szarańcze. Czy możłiwe aby modliszką coś pękło z przejedzenia i zaczęły się psuć od środka??


  2. #2

    Re: modliszki?? :(

    mój kumpel tez miał taki przypadek, modliszce łapa którą chwyta poczarniała i odpadła a potem modliszka padła


  3. #3
    faith_in_sounds
    Guest

    Re: modliszki?? :(

    Przeczytałem w wielu miejscach na necie rady, by uważać z przekarmieniem modliszek. Może doświadczeni hodowcy się wypowiedzą??

  4. #4

    Re: modliszki?? :(

    Z tą drugą jest już OK. Siedzi jak zwykle na siatce i ożywiła się a zapach zniknął zupełnie.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •