Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Moj wąż trawny zdechł... );

  1. #1
    emilcia0
    Guest

    Moj wąż trawny zdechł... );

    ... to był moj pierwszy waz! Juz dzis rano widzialam ze cos jest nie tak, myslalam ze to od masci na grzybice bo sie tak dziwnie ocieral grzbietem o drzewo i piach... pomyslalam ze lepiej bedzie jak po szkole pojde z nim do weterynarza, ale... NIESTETY BYLO ZA POZNO! Jestem załamana... );

  2. #2

    Re: Moj wąż trawny zdechł... );

    Współczuje

  3. #3

    Re: Moj wąż trawny zdechł... );

    szkoda weza.... bo to sa naprawde fajne i ladne werze... bedzie ok nielam sie


  4. #4

    Re: Moj wąż trawny zdechł... );

    Miałem w planach zakup takiego węża ale ich duża śmiertelność odsunęła mnie od tego. Czy są inne węże żywiące się owadami???

    Wyrazy współczucia (

  5. #5

    Re: Moj wąż trawny zdechł... );

    niestety duzo tych wezy zdycha


  6. #6

    Re: Moj wąż trawny zdechł... );

    dobrze by było jak byś napisała na jaką chorobę zdechł co to były za plamy? co powiedział wet.

    Pozdrawiam
    Serpent

  7. #7

    Re: Moj wąż trawny zdechł... );

    chm rozumiem strate, ale nie uwazam, zeby waz trawny, tak rzadki i delikatny waz byl dobry dla osoby calkowicie poczatkujacej... trzeba przewidywac co sie robi!


  8. #8
    emilcia0
    Guest

    Re: Moj wąż trawny zdechł... );

    double,ten waz byl wczesniej u mojego starszego brata (25 lat) od dawna choduje rozne gady, tylko ze jest debilem bo nie dowie sie nic o danym gadzie a potem sa problemy... moj brat go zaniedbywal: mial sucho w terrarium, mial za niska temperature i mieszkal z wezem zbozowy-wezy bardzo sie stresowal potem brat mi dal tego trawnego, staralam sie mu zapewnic jak najlepsze warunki lecz STALO SIE.
    Moim zdaniem to wina brata...

  9. #9

    Re: Moj wąż trawny zdechł... );

    aa, teraz rozumiem. staralas sie go ratowac ale nie wyszlo bardzo szkoda


  10. #10

    Re: Moj wąż trawny zdechł... :(

    Kondolencje , węże trawne są wspaniałe , mam do nich sentyment.

    <''##''''''\ /'''''''''\ /''''''''\ /''''''''\
    '''''''''\ ''''''''''' /'\ '''''''''''''''''''''' /\ '''''' /\ '''''''''''''''''''''''>
    ''''''''''''''''' '''''''''''''''''''''''''''' '''''''''''''' ''''''''''''''''''''''''''


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •