Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 38

Wątek: Legwan zielony - nowa pozycja - opinie

  1. #21

    Re: Legwan zielony - nowa pozycja - opinie

    Ja rowniez z przyjemnoscia przeczytalbym ta ksiazke.. a wiec deklaruje sie ze jestem chetny.. NO jesli nie bylo by takiej mozliwosci to chociaz ksero od autorow? Zalezy mi bardzo na niej.
    POzdrawiam

  2. #22

    Re: Legwan zielony - nowa pozycja - opinie

    ja też zadowolę się kserokopią. przy zbieraniu chętnych nie zapomnij o mnie. Gapa zawsze coś przegapię.

  3. #23

    Re: Legwan zielony - nowa pozycja - opinie

    coś mi sie wydaje że szczęśliwcy posiadający egzemplarze "wydawnicze" niedługo będą mogli je odsprzedawać z zyskiem nie gorszym niż na "atlasie węży" ;D


  4. #24

    Re: Legwan zielony - nowa pozycja - opinie

    Oj jak zwykle musze sie spuznic
    Rysku jakbyscie wznawiali to jestem powaznie zinteresowany 2 egzemplazami tej ksiazki


  5. #25

    Re: Legwan zielony - nowa pozycja - opinie

    Wkrótce będą nowe książki w cenie druku. Niestety znowu krótka seria. Kto chetny, zapraszam ;-)


  6. #26

    Re: Legwan zielony - nowa pozycja - opinie


    Witam ja jestem zainteresowany


  7. #27

    Re: Legwan zielony - nowa pozycja - opinie

    JA, JA, Ja!!!!!!!!!

    (jaka to jest cena druku)

  8. #28

    Re: Legwan zielony - nowa pozycja - opinie

    Śledź temat na legwanim forum, a wszystkiego się dowiesz - http://www.terrarium.com.pl/forum/re...=18444&t=18444 .


  9. #29

    Re: Legwan zielony - nowa pozycja - opinie

    Zwracamy się z prośbą do osób, które zakupiły naszą książkę " Legwan zielony podstawy hodowli", by koniecznie weszli na stronę główną w temat "WAŻNA INFORMACJA" lub na stronie głównej forum ( patrz góra ) taki sam opis.
    Pozdrawiamy

  10. #30

    Re: Legwan zielony - nowa pozycja - opinie

    To ja korzystając z okazji swoje 0,3 grosza wtrącę: na stronie 31: wilcze łyko - powinno być wilczełyko RAZEM - to jest nazwa gatunkowa Daphne mezereum, ...[..] ziarna i nasiona...siemienia lnianego - siemię lniane to właśnie są nasiona - powinno być nasiona lnu niby nic, ale może przy jakiejś okazji .... Reszta niezmiennie świetna!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •