Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Pomózcie prosze !! ;(

  1. #1
    novy
    Guest

    Pomózcie prosze !! ;(

    Prosze was pomóżcie mi kupiłem 3 dni temu straszyka australijskiego i nie wiem czym go teraz karmic trzykrotki nie chec mi jesc nie wiem co sie dzieje

  2. #2
    Bizkit
    Guest

    Re: Pomózcie prosze !! ;(

    po raz który jest zadawane to pytanie?? można wprowadzić jakiś zakaz zadawania takich pytań 50 razy?? przecież są opisy, a jakby ktoś się troszeczkę chociaż ciutek postarał to by wszystko znalazł na forum.


  3. #3
    przemek1108
    Guest

    Re: Pomózcie prosze !! ;(

    Witaj najlepiej bedzie jak bedziesz je karmil liśćmi truskawek, liśćmi jeżyn (trudno je teraz zdobyć ale są odmiany zimozielone).To jest pewne że będą jadły.Wiem sam wypróbowałem .Powodzenia!!!

  4. #4
    insekts
    Guest

    Re: Pomózcie prosze !! ;(

    powinieneś troche wcześniej pomyśleć o jedzeniu dla podopiecznych

  5. #5
    adampl
    Guest

    Re: Pomózcie prosze !! ;(

    Powinienieś wpierw poczytać o gatunku, przygotować terrarium i pożywienie, a potem kupić owada. Zerknij na opisy gatunków na tej stronie i na Phasmodea. Coś na pewno znajdziesz.


  6. #6
    papepierropierog
    Guest

    Re: Pomózcie prosze !! ;(

    ?Co? ?WY nie WIECIE CO IM dawać?!? ?To JACY z WAS HODOWCY?!? Jest wiosna, prawda? Są pędy i listki, prawda? Jest roślina którą zwie się płaczącą, prawda? A ona smakuje straszykom i patyczakom!!!!!!!!!!


  7. #7
    Bizkit
    Guest

    Re: Pomózcie prosze !! ;(

    nie mów tu kto jest hodowcą a kto nie bo od oceniania jest rating. a poz tym jak sam nick wskazuje (novy) - jest to niedoświadczony hodowca. też wkurzają mnie ciągłe posty o tym czym karmić straszyki, ale bez przesady - nie trzeba od razu mówić "jacy z was hodowcy". a co do płaczącej to chodzi ci o wierzbę?? jeśli tak to pierwsze słysze, że daje się ją straszykom.


  8. #8
    tełko
    Guest

    Re: Pomózcie prosze !! ;(

    Najlepiej to chyba dać jeżynę.

  9. #9
    Mimi.
    Guest

    Re: Pomózcie prosze !! ;(

    spokojnie chłopie..... np. u mnie nie widziałem na wierzbie jeszcze jakichkolwiek oznak zycia poza baziami na niektórych odmianach. Pozatym młode liście mogą zawierac toksyny ale nie koniecznie muszą one szkodzić straszykom.

  10. #10
    Ryba13
    Guest

    Re: Pomózcie prosze !! ;(

    No i o jednego przyszłego hodowcę miej. Heh :/

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •