Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: p.rogate+...

  1. #1
    Kaśka
    Guest

    p.rogate+...

    Mam zamiar zrobić sobie terra o wymiarach dł. 30, szer. 30, wys. 50.
    Mam pytanie czy w tym terra razem z dorosłymi patyczakami (młode oddzielnie) mogę trzymać jakieś inne zwierzęta np.: małe żabki?
    Wiem że żabki potrzebujął basenika więc pomyślałam że zrobie wnim małe oczko wodne nad którym zamocuję półeczke skalną czy nawet z kawałka kory aby zapobiedz wpadaniu jajeczek i owadów do wody. Czy można tak zrobić, czy może jednak te zewierzątka będą sobie przeszkadzały?

  2. #2
    Fredomirek
    Guest

    Re: p.rogate+...

    Będą stanowczo, żaby mogą polować na patyczaki, zresztą wymagają zupełnie innych warunków. Jeśli karmisz jeżyną mogłyby żaby się po prostu pokłóć. Odradzam stanowczo.

    Pozdrawiam, Piotr

  3. #3
    Tobasz
    Guest

    Re: p.rogate+...

    Mysłe ze nawet zwykła śateczka nie zabezpieczy jajek
    prawdopodobne co kilka dni bedziesz wyławiała patyczaki (nieżywe) z wody
    Zabki mogą uszkodzić a nawet zjeSć patyczaki :/
    a twoje terrarium nie jest znowu takie duże :/

    skoro hcesz wykozystać miejsce na dół polecam Kruszczyce jest wiele odmian o pięknych barwach a patyczakom nic sie nie stanie.


  4. #4
    Mimi.
    Guest

    Re: p.rogate+...

    Przeszkadzać sobie zwierzątka raczej nie bedą ale mi się to coś nie widzi. Jeżynkę musiała bys obierać z kolców i w ogole pozatym żaby mogły by się czymś od niej zarazić, z tego co widze to patyczaki przynajmniej te podrośnięte nie wchodza do wody ale trzymanie ich razem z żabami to napewno nie najlepszy pomysł.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •