Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Miseczka z wodą dla Straszyków

  1. #1
    siesiu
    Guest

    Miseczka z wodą dla Straszyków

    Czy młode PSG9 (Straszyk Australijski) mogą się utopić w malutkiej miseczce z wodą?? Słyszałem że lepiej zraszać ścianki ale według mnie to nie wystarcza dla mojej grupki i chce dać im do mieszkanka wode.

  2. #2
    Jaca
    Guest

    Re: Miseczka z wodą dla Straszyków

    Raczej nie będą korzystać z tej miseczki, a mogą się również w niej utopić. A z resztą spróbuj, może jednak sie to sprawdzi.
    Ja proponuję podawać bardziej soczysty pokarm - doskonałe obecnie są liście truskawek, które wstawiasz do jakiegoś pojemniczka z wodą, no a za kilka dni/tygodni będą nowe bogate w wodę pędy malin i jeżyn (zimozielona jeżyna jest uboga w wodę).

  3. #3
    Robal
    Guest

    Re: Miseczka z wodą dla Straszyków

    Ja bym tam wolał zastać któregoś dnia moje straszyki żywe. Pojemnik z wodą to nie jest dobry pomysł, ale możesz do takiego pojemnika wsadzić zwiniętą gaze albo nasypać troche żwiru, tak aby poziom wody był bardzo niski.


  4. #4
    Robal
    Guest

    Re: Miseczka z wodą dla Straszyków

    A czy wie może ktoś, czy Straszyki Australijskie można nagrzewać żarówką dla gadów 40w imitującą promienie słoneczne. Bo słyszałem ze je należy chronić przed nadmiernym oddziaływaniem promieni słonecznych.


  5. #5
    Dawid Grams (daniels)
    Guest

    Re: Miseczka z wodą dla Straszyków

    Ja moim straszykom spryskuje ścianki. I one z tego piją. Ruwnież spryskuje liście. Z liści też piją.


  6. #6
    Double
    Guest

    Re: Miseczka z wodą dla Straszyków

    nie radze im dawac zadnych zarowek. wiekszosz zyje w zwyklych warunkach domowych i zyje.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •