Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: tak czy nie?

  1. #1
    merigold
    Guest

    tak czy nie?

    26.05 stałam się posiadaczką pięknego maleństwa L2(podobno,tak powiedział koleś w zoologicznym) czy od tego czasu mogła przejść już kolejną wylinkę,a ja tego nie zauważyłam? czy po przemianie nie pozostaje żaden dowód, tzn. jakiś kawałek starej powłoki czy coś w ten deseń...?


  2. #2
    leviatan
    Guest

    Re: tak czy nie?

    zostaje cała stara skórka, powinna wisieć u góry pudełka, lub leżeć na podłożu. Co to za gatunek?


  3. #3
    merigold
    Guest

    Re: tak czy nie?

    gastrica...ale ja nic nie widziałam.czy to mozliwe,że ona tak długo nie miała wylinki, prawie 2 tygodnie i w ogóle nie jest ospała, żywo reaguje na świerszcze, raz nawet 3 zjadła bo niechcący 3 mi wpadły do terrarium i ona je pożarła jak szalona.


  4. #4
    Wojtyla
    Guest

    Re: tak czy nie?

    a moze to nie L2 ?
    jak masz mozliwosc to zrub foto. W czym ja trzymasz ?
    a pozatym modliszka po wylince jest troche wiekrza


  5. #5
    Keplianica
    Guest

    Re: tak czy nie?

    Skoro jest glodna to karm do oporu. Jezeli mialaby linieć TO BY NIC NIE JADLA.


  6. #6
    Wojtyla
    Guest

    Re: tak czy nie?

    niekoniecznie :P
    ja moje L1 karmilem wieczorem a rano juz byly L2


  7. #7
    Igor6
    Guest

    Re: tak czy nie?

    Moje L1 tez jadly rano a wieczorem były L2...


  8. #8
    Wojtyla
    Guest

    Re: tak czy nie?

    wiec z tego wynika ze male modliszki niekoniecznie musza nie jesc przed wylinka


  9. #9
    Keplianica
    Guest

    Re: tak czy nie?

    Widocznie tak jest. Moje modliszki, zwlaszcza male robily strajk glodowy nawet 4 dni przed linieniem. moze zalezy to od czestosci podawanego im wczesniej jedzenia? Bo ja karmie do oporu nawet co 3 godziny


  10. #10
    merigold
    Guest

    Re: tak czy nie?

    no ja tak często nie karmię,jeden świerszcz na dzień ale taki spory...zdjęcia nie mam możliwości zrobić bo nie mam odpowiedniego sprzętu, który by przybliżył tę małolatę.:-( chociaż wczoraj chciałam jej dać taką fajną małą gąsieniczkę(w sumie nie wiem czy taki pokar można jej podawać...)ale się jej wystarszyła.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •