Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: 4 pytania

  1. #1
    ser_podlaski
    Guest

    4 pytania

    1. Czy to możliwe, że modliszki zapamiętują jakieś doznania psychiczne, a potam świrują?

    2. Czy to możliwe, żeby modliszka zaatakowała człowieka np. Sphodromantis gastrica?? A jeśli tak jakie by były skutki??

    3. Czy modliszka powinna mieć zróżnicowaną dietę, np nie jeść samych świerszczyków???

    4. Czy trzeba modliszkom zraszać terrarium???? Na jednej stronie usłyszałem, że tak, a na innej, że wystarczy woda w owadach...


  2. #2
    Pshemo
    Guest

    Re: 4 pytania

    1. ???????
    2. Mnie tylko zatakowała przez pomyłkę zamiast pinkę i nic nie bolało ale sie przestraszyłem ;]
    3. Raczej dobrze dawac raz tak raz tak . Czy ty wytrzymałbyc przez całe życie jeśc tylko np. ser???
    4. Wiem tylko ,że wiligotnośc musza mieć , jesli chodzi by cos piła to wystarczy sok w pokarmie

    Myśle ,że nie myle;/

  3. #3
    ser_podlaski
    Guest

    Re: 4 pytania

    1. pytanie - chodzi mi o to, że czy modliszki mogą mieć hcarakter albo cuś w tym stylu, czy mogą pamiętać niektóre osoby ja je traktowały , wiesz chyba o co chodzi...



  4. #4
    Pshemo
    Guest

    Re: 4 pytania

    Raczej nie. Wkońcu to owady.

  5. #5
    m.borkowski
    Guest

    Re: 4 pytania

    Charakter... Jedna będzie siedziała cały dzień i ani się ruszy - znaczy leniwa, druga łazi po terrarium jakby miała robaki - znaczy hiperaktywna (ADHD?). Czy to ma jakiś związek w z wcześniejszym traktowaniem - nie mam pojęcia, raczej wątpię.

    Zdrówko,
    Borek

  6. #6
    Remus
    Guest

    Re: 4 pytania

    ODP 2. TAK modliszki są baaardzo agresywne.Lepiej nie bierz na rece(potrafa odgryzc palec) :]


  7. #7
    ser_podlaski
    Guest

    Re: 4 pytania

    a nawet całą rękę, nie?? :] taki głupi nie jestem ;]


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •