Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: apety paradox...

  1. #1
    PiotrekP
    Guest

    apety paradox...

    mam te modliszki od malutkiego L1 teraz samcowi zostala 1 wylinka do dorslosci a samicą jeszcze dwie...
    co mnie niepokoi to ich apetyt:/ strasznie malo i zadko jedzą .... podaje rożny pokarm, muchy swierszcze motyle itd.
    samica niedlugo bedzie liniec ( widze po zawiazkach skrzydel) a ani razu sie jeszcze nie najadla tak by odwlok miała pękaty .... czym to może być spowodowane? za wilgotno ,za sucho? bo juz sam neiwiem :/
    w jakich porach najlepiej je karmić?
    w obecnej chwili ciagle coś latającego siedzi w terrariach ale nie widać zainteresowania:/ czasem prubuja cos upolować ale "chubiają" a potem ochota przechodzi...


  2. #2
    PULSAR
    Guest

    Re: apety paradox...

    One nie sa tak zarloczne jak sphdromantisy, ale zwykle pokarmem ktorego nigdy nie odmawialy byly muchy. Wloz do mniejszego terra, powinna upolowac.


  3. #3
    PiotrekP
    Guest

    Re: apety paradox...

    hmm akurat ich zarłoczność porownywalem z Pseudocreobotrami ktore wcinaja jak glupie a paradoxy nic....
    moze masz racje ... od pewnego czasu nie podawalem much , ale dzis kupilem znow pinki i czekam na przepoczwazenie

    dzieki za odp.


  4. #4
    Remus
    Guest

    Re: apety paradox...

    Zdecydowanie wolą owady latające niż np świerszcze.Ale tak jak już PULSAR wspomniał nie są zbyt żarłoczne w porównaniu z innymi gatunkami.


  5. #5
    Nephentes_Hybrida
    Guest

    Re: apety paradox...

    tak moje niczego innego oprócz much nie jedzą. za to membranacea oooooooo ta to na okrągło ma coś w pysku :P


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •