Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: Rozwścieczanie modliszki..

  1. #1
    Fredomirek
    Guest

    Rozwścieczanie modliszki..

    Witam!
    Macie jakies sposoby, żeby dorosła samica S. gastrica przybrała obronną poże, żeby odstraszyć wroga? Strasznie mi się to podoba, jednak moja nigdy tak nie robi. Nie chcę jej stresować, ale znacie jakieś sposoby na rozwcieczenie jej?

    Pozdrawiam, Piotr

  2. #2
    Remus
    Guest

    Re: Rozwścieczanie modliszki..

    Nie stresuj niepotrzebnie jej.Jak postawisz obok terra z drugą modliszką i będą się widzieć to będzie odstraszała )))


  3. #3
    Fredomirek
    Guest

    Re: Rozwścieczanie modliszki..

    Nie mam drugiej modliszki :P

    Pozdrawiam, Piotr

  4. #4
    kudlaty
    Guest

    Re: Rozwścieczanie modliszki..

    Można delikatnie pogłaskać modliszkę po odwłoku- choć brzmi to śmiesznie często daje zamierzony efekt.

    Pozdrawiam

  5. #5
    Lucky
    Guest

    Re: Rozwścieczanie modliszki..

    nie ma to byc zana zaczepka, kudlaty, ale jestes w terrarystyce od 1990 i nie masz zadnego zwierza?? bron boze nie uwazam ze terrarystyka to tylko zamykanie zwierzat w terrariach...

  6. #6
    PULSAR
    Guest

    Re: Rozwścieczanie modliszki..

    Hehehe. Kudlaty razem z Mantidem maja wiecej gatunkow zwierzat niz wiekszosc z tu obecnych. A to ze nie chcialo mu sie tego pisac w profilu to jego sprawa.


  7. #7
    Fredomirek
    Guest

    Re: Rozwścieczanie modliszki..

    No właśnie Pulsar, planowalem zeby dac takiego posta no ale tutaj rozwinął się temat.. Dlaczego wczesc uzytkowniow nie raczy napisac co hoduja?Nie chodzi mi o co tygodniowa aktualizacje i prowadzenie pamietnika zwierzaka ale chocby gatrunki.. Potem jest ze nie ma byc postow typu "Kto hoduje...?" jak tak naprawde moze hoduje to wiele osob tylko nie maja zwierzakow w profilu.. moze warto byloby wpisac chociaz te najwazniejsze?>

  8. #8
    nokeg
    Guest

    Re: Rozwścieczanie modliszki..

    postaw jej lusterko obok terra albo bez pośrednio przed nią, może zadziała, niemam modliszek ani innych owadów ale mój bojownik na to reagował:-)


  9. #9
    Fredomirek
    Guest

    Re: Rozwścieczanie modliszki..

    Dzięki, będę musiał spróbować

  10. #10
    PULSAR
    Guest

    Re: Rozwścieczanie modliszki..

    No i myslisz ze ktos bedzie przeszukiwal kilkuset czy ilu tam hodowcow na spisie i sprawdzal ich gatunki?


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •