Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: paroedura pictus

  1. #1
    piorkoo
    Guest

    paroedura pictus

    jakie najlepiej miec roslinki w terra z parodeura pictus?


  2. #2
    Łotysh
    Guest

    Re: paroedura pictus

    jakieś niewielkie które nie będę zagłuszać swoją urodą samego gekonika np. haworstia, litopsy (żywe kamienie), ceropegia wooda, starce (Senieco), eszeweria, grubosz (najlepiej niewielkie egzemplarze)


  3. #3
    piorkoo
    Guest

    Re: paroedura pictus

    dzieki za inf Łotysh


  4. #4
    Łotysh
    Guest

    Re: paroedura pictus

    hehe, spox a jakiej wielkści będzie to terra?


  5. #5
    piorkoo
    Guest

    Re: paroedura pictus

    terrar to w zasadzie juz jest!nieszcze nie do konca wystrojone tzn nie ma roslinek i... gekona!!! ale to juz mam nadzieje niedlugo sie zmieni! jeszcze troszke musze poczytac o hodowli pictusa no i uzadzic mu tak, ze jak tam zamieszka to "zwariuje". wielkosc terra to 60/40/35 (szer/gleb/wys). czy terra wystrojone calkowicie z kamieni piaskowca bedzie odpowiednie? no i jako podloze piasek? czy tez podloze zmieszac z kokosem? z gory dzieki za odp


  6. #6
    Łotysh
    Guest

    Re: paroedura pictus

    gekowi chyba obojętne jakie będzie podłoże, co innego roślinom, dla nich kluczową wagę stanowi gleba najlepiej posadź sukulenty (czyli pustynne rośliny) w płaskich doniczkach/miseczkach które łatwo zadołujesz w piasku/glebie i odpowiednio przykryjesz kamyczkami i będzie git i pinkie wszystko! :P tylko pamiętaj by wyższe rośliny posadzić z tyłu a mniejsze z przodu, możesz też dać pustynne pnącze (Ceropegia Wodda lub niektóre Starce Senieco) i kierować ich wzrost na korzenie i kamienie co będzie fajnie wyglądąło.


  7. #7
    piorkoo
    Guest

    Re: paroedura pictus

    raz jeszcze dzieki za inf.! jak zrobie to terra to bedzie w duze mierze tez twoja zasluga :P wysle ci fotke jak zrobie !!!


  8. #8
    Łotysh
    Guest

    Re: paroedura pictus

    hehe :P fajnie ;P


  9. #9
    pietrek3
    Guest

    Re: paroedura pictus

    kiedyś chciałem założyć takie terra, brałem pod uwagę, jeszcze inne, fajne jaszczurki. Chciałem sie do tetgo dobrze przygotować i pytałem róznych hodowców, oto moje notatki, jak rozszyfrujesz, to mogą się przydać.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •