Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: o qrcze !!!!

  1. #11
    Dymek
    Guest

    Re: o qrcze !!!!

    No też i tak można

    Pozdrawiam Damian

    Daamiaan@poczta.fm
    Telefon 508633790
    GG 3214841

    Być sobą i trzymać swego zdania

  2. #12
    Nephentes_Hybrida
    Guest

    Re: o qrcze !!!!

    Łotysh, a trzymałeś rosiczki w terra ??

    A jeśli już jakiegoś dzbanecznika to polecam najpopularniejszego czyli z nad jeziora Toba. Postawić w nasłonecznionym miejscu i podlewać, aby ziemia była wilgotna. U mojego kolegi rośnie kapitalnie. Ja miałem nie lada problemów z hybrydą, ale już jest dobrze.
    Na dole zdjęcie mojej hybrydy. Widoczny jest tworzący się dzbaneczek. Zdjęcie jest troszkę stare i aktualnie jest większy od tego drugiego.
    ----->http://terrarystyka.com.pl/forum/alb...php?pic_id=613<-----


  3. #13
    arek__
    Guest

    Re: o qrcze !!!!

    Oczywiscie ze dzbaneczniki (w stosunku do innych odadozernych, do łątwiejszych zaliczył bym tez tłustosze) Dzbaneczniki są proste w hodowli i uwazam ze ten mit o wilgotnosci jest nieco przesadzony, u mnie z powodzeniam od kilku lat dzbanecznik rosnie na parapecie okna w tym roku drugi raz wiosną zakwitł (nic ciekawego) dla zainteresowanych
    http://www.album.astral.pl/album/ind...20i%20krystyna

    Podlewam normalnie czasem zraszam, latem tworzy dorodne dzbanki, na fotkach moze nie wyglada imponująco ale zimą z racji mniejszej ilosci swiatła przyrosty są małe. Posiadam jeszcze dwie odmiany ale fotek w tej chwili nie mam, te akurat sobie stoja i z powodzeniem rosną poprostu u mnie na biurku.

    Pozdrawiam
    arek

  4. #14
    Nephentes_Hybrida
    Guest

    Re: o qrcze !!!!

    Na zdjęciu nie wygląda najlepiej, ale jak mówisz, że rośnie dobrze to wierzę. To Dzbanecznik alata ??
    Widocznie masz wysoką wilgotnośc w domku i dobrze się czuje.


  5. #15
    arek__
    Guest

    Re: o qrcze !!!!


    Nie pamietam konkretnej nazwy odmiany, to u góry ten widoczny "kikut" po zeszłorocznym pędzie, który kwitł w zeszłym roku a obok to przyrost z poprzedniego lata. Zauważyłem ze pęd po zakwitnieciu obumiera a od dołu wypuscza nowe odrosty, dlatego moze mało ciekawie to ogólnie wyglada. Dodam tam jescze fotke ze starymi dzbankami, możecie zobaczyc jakiej były wielkosci. A jesli chodzi o wilgotnosc to raczej nie jest za wysoka, mieszkam w bloku i w sumie za dzbanecznikiem stoi TV, więc to napewno nei zwiększa wilgotności

    Pozdrawiam
    arek

  6. #16
    Nephentes_Hybrida
    Guest

    Re: o qrcze !!!!

    A miałeś dwa kwiatostaty "męski" i "zeński" ??

    Widocznie dobrze mu tam i tak ma być Powodzenia w dalszej hodowlii. Masz jakieś jeszcze owadożerne ??


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •