Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 26

Wątek: Kto wychodował kawę z ziarenka?

  1. #1
    KORSAKOW
    Guest

    Kto wychodował kawę z ziarenka?

    podchodze 3 raz do kawy z ziarenek (garden perle) i nic, ktoś to już zrobił i mu się udało?


  2. #2
    Łotysh
    Guest

    Re: Kto wychodował kawę z ziarenka?

    ja kidyś próbowąłem rozmnozyć awokado...efekt mizerny... ;( lepiej spróbuj męczennice


  3. #3
    rdza
    Guest

    Re: Kto wyhodował kawę z ziarenka?

    ja wyhodowalam kasztana i sosne z nasionka. no ale kawe to chyba trzeba miec specjalne ziarenko co nie?

  4. #4
    KORSAKOW
    Guest

    Re: Kto wyhodował kawę z ziarenka?

    no właśnie takie mam, już trzęcią paczkę, oferuje je firma garde perle, są w większości marketów, ale chodzi o to że mi nie wychodzi ;-/


  5. #5
    mordd
    Guest

    Re: Kto wyhodował kawę z ziarenka?

    To raczej nie twoja wina, nasiona marketowe wschodzą w niewielkim procencie z uwagi na złe przechowywanie i niedbałość sklepu - wysiewałem setki kaktusów a jedynie te z torebki z supermarketu nie skiełkowały wcale.......... Spróbuj zdobyć z innego źródła, lub jeśli nie zależy ci na satysfakcji z samego rozmnożenia a na roślinie zdobądź sadzonkę - nie ma takiej rośliny, która nie dałaby się rozmnożyć przez sadzonki zielne - popróbuj od czerwca.......

  6. #6
    MinuS
    Guest

    Re: Kto wychodował kawę z ziarenka?

    ja jutro ide sobie kupić właśnie ziarenka kawy dzisiaj wyczaiłem w sklepie ogrodniczym i o dziwo jakieś tnei strasznie, 1.20 zł za opakowanie zobaczymy co z tego wyjdzie


  7. #7
    mordd
    Guest

    Re: Kto wychodował kawę z ziarenka?

    Jak ktoś ma ambicję wyhodować własną kawę to mu specjalnie nie pomogę, ale jeśli ktoś woli gotowca to w sieci "Castorama" spora sadzonka kosztuje niecałą dychę)))) Dziś widziałem............

  8. #8
    KORSAKOW
    Guest

    Re: Kto wychodował kawę z ziarenka?

    to łatwizna, my chcemy z ziarenka


  9. #9
    MinuS
    Guest

    Re: Kto wychodował kawę z ziarenka?

    no właśnie na łatwiznę to łatwo pójść a tu trzeba trochę wprawy żeby wyhodować no i trzeba mieć dobrą rękę


  10. #10
    mordd
    Guest

    Re: Kto wychodował kawę z ziarenka?

    Jak masz dobre nasiona to wprawa ci nie potrzebna)))))) Ale chęć samodzielnej produkcji rozumiem.......

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •