Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Kaktus u Geka Lamparciego

  1. #1
    Kuba17
    Guest

    Kaktus u Geka Lamparciego

    Czy moge mlodemu gekonowi wstawic kaktusa do terrarium ?? Jak mylicie czy moze sobie zrobic krzywde?? Inne roslinki raczej odpadaja bo swierszcze sie za nie biora bardzo szybko. z GORY DZIEKI ZA ODPOWIEDZ.POZDRAWIAM,KUBA !

  2. #2
    Łotysh
    Guest

    Re: Kaktus u Geka Lamparciego

    świersze wezmą sie za kaktusy, ominą kolce i zaczą je chrupać, chyba ze dać tam takie o drobnych kolcach ale takie są niebezpieczne dla geczka, sprubuj dać tam "głowę Starca", może świerszcze nie przejdą przez jego włosy, (gdyż kaktus ten ma gęste futro zamiast kolców)


  3. #3
    Kuba17
    Guest

    Re: Kaktus u Geka Lamparciego

    WIELKIE DZIEKI ZA ODPOWIEDZ.Czekam na kolejne od hodowcow lamartow,jakie macie roslinki w terra ?

  4. #4
    Łotysh
    Guest

    Re: Kaktus u Geka Lamparciego

    u mnie jest ceropegia wooda i grubosz hobbit, ale ja tam nie trzymam świerszy, ja je trzymam w osobnym terra


  5. #5
    Baku
    Guest

    Re: Kaktus u Geka Lamparciego

    jwszcze aloes powinien być dobry - świerszcze hyba nie zjedzą bo ma niesmaczną skurke :]


  6. #6
    Łotysh
    Guest

    Re: Kaktus u Geka Lamparciego

    hehe, świerszcze mogą zjesć nawet niedopałki papierosów, wiec na aolesa też się skuszą


  7. #7
    Sm0k3D
    Guest

    Re: Kaktus u Geka Lamparciego

    Karmiles niedopalkami ?? 0_o moj dorywa swierszcze najczesciej jak obgryzaja kupke alboco dlatego zawsze jedno suche gowienko zostawiam w terra mojej gekonicy (dzisiaj to odkrylem ze to gekonica )


  8. #8
    Kuba17
    Guest

    Re: Kaktus u Geka Lamparciego

    Zasadniczo mam duze terra i chcialbym mu jakas zywa roslinke posadzic,czemu ma miec tylko sztuczne.Wogole zrezygnowalem juz ze wszystkich sztucznych dodatkow i w miare mozliwosci wszystko bedzie naturalne.Jak kupuje swierszcze to wrzycam mu na poczatku tygodnia 7 sztuk i one sobie w terrarium zeruja.Tylko problem jest taki,ze juz mi jedna roslinke wykonczyly .Zastanawiam sie nad tym czy nie zalozyc specjalnej miseczki z pozywieniem dla swierszczy ??!! Moze to bedzie dobre rozwiazanie mojego problemu ?? POZDRAWIAM,Kuba!

  9. #9
    Łotysh
    Guest

    Re: Kaktus u Geka Lamparciego

    hehe, nie, nie karmiłem ale oglądałem w televizji


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •