Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: oplątwa

Mieszany widok

  1. #1
    daid
    Guest

    oplątwa

    Czy ktoś hoduje te rośliny, gdzie je można dostać


  2. #2
    Double
    Guest

    Re: oplątwa

    w biofilu są


  3. #3
    Łotysh
    Guest

    Re: oplątwa

    Double, zapomniałaś o jednym szczególiku, biofil to nie jest jakaś wielka firma mając sklepy w całej polsce, tylko jeden mały sklepik w Krakowie, wprwadzie ma sprzedaż wysyłkową ale lepiej jest kupować osobiście, szczególnie żywy towar
    Daid, oplątwy możesz kupić w każdym lepiej zaopatrzonym sklepie ogrodniczym, wiem że są zawsze w marketach Obi i Castorama.


  4. #4
    daid
    Guest

    Re: oplątwa

    wielkie dzieki za odpowiedzi


  5. #5
    Sułek
    Guest

    Re: oplątwa

    szczerze mówiąc nigdy nie widziałem (oprócz doniczkowych gatunków) żadnej z prawdziwie epifitycznych oplątw w żadnym hipermarkecie w Polsce a w samym kraku mamy ich chyba z dziesięć.....z chęcią dowiem się gdzie jeszcze można kupić Tillandsie - choćby dla porównania cen


  6. #6
    czesiek
    Guest

    Re: oplątwa

    We Wrocławiu oprócz doniczkowej Tillandsia cyanea nic się w hipermarketach nie znajdzie więc nie wiem skąd Łotysh czerpie tę wiedzę. Przypuszcam, że daid szuka czegoś w stylu T.usneoides chociaż napisał oplątwa, a jest tego setki gatunków), a tego w żadnym OBI czy Castoramie nie widziano nigdy.

  7. #7
    daid
    Guest

    Re: oplątwa

    chodzi mi o takie co moga zyc bez ziemi kiedys w czsopismie terrarium widziałem i mi się spodobały.


  8. #8
    dr Robert
    Guest

    Re: oplątwa

    Może jeszcze doczytaj co chcesz i przede wszystkim jak się to hoduje .


  9. #9
    Łotysh
    Guest

    Re: oplątwa

    kiedyś pamiętam były w sprzedaży w Obi takie płaskie misy z różnymi gatunkami opląt (m.in. tej brodawkowatej czy jakoś tak). Ale (jak to zazwyczaj w Obi bywa) cena astronomiczna. ;-)


  10. #10
    mordd
    Guest

    Re: oplątwa

    Obi poza tym co ma dostępnego w sklepach ma również ofertę na zamówienie - np. miniaturowe storczyki i liczne inne rośliny (w tym oplątwy). Ceny oferty na zamówienie nie małe (storczyk 100 pln) tak więc powyższa porada wskazana jak najbardziej.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •