Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: myszy z rodowodem?????????

  1. #1
    dalton
    Guest

    myszy z rodowodem?????????

    slyszalem ze sa myszy z rodowodem czy to prawda czy mozna je ghdzies kupic ile kosztuja???? ma ktos takie myszy na sprzedarz moze ktos hoduje??????

  2. #2
    mordd
    Guest

    Re: myszy z rodowodem?????????

    Tak są. Ceny w zależności od jakości i odmiany 20-80 zł. Sprawdź http://miceclub-poland.org/
    Ja hoduję ale nie mam na sprzedaż.

  3. #3
    dalton
    Guest

    Re: myszy z rodowodem?????????

    dzieki mordd jak masz moze na kompi rodowod jak wyglada nie chce zeby mnie ktos oszukal jak bym kupil taka mysz

  4. #4
    mordd
    Guest

    Re: myszy z rodowodem?????????

    Nie mam, mam tylko na papierze. Jest tylko jedna organizacja wystawiajaca rodowody, daleko jej do doskonałości, w rodowodach są liczne błędy i idiotyzmy. Ale raczej nikt cię nie oszuka.

  5. #5
    dalton
    Guest

    Re: myszy z rodowodem?????????

    aha dobra dzieki jeszcze jedno czy hodowle trzeba jakos zarejestrowac i czy sa jakies wymogi ktore musze spelnic??????? czy ktos takie myszy kupuje jest na nie zbyt????

  6. #6
    mordd
    Guest

    Re: myszy z rodowodem?????????

    Nic nie musisz Ktośtam pewnie kupuje, głównie nowe odmiany, ale to jest towarzystwo wzajemnej adoracji, z którym doczynienia mieć nie chcę. Ja kupuję wyłącznie interesujące mnie odmiany a potem karmię młodymi węże. Jak sam rozumiesz nie wiem za wiele o tym rynku. Wesołej zabawy

  7. #7
    dalton
    Guest

    Re: myszy z rodowodem?????????

    wiesz co ja tam nie musze kupowc myszy z rodowodem i dawac na karme bo mam normalne na karme a chcialem sprzedawac z rodowodem wiesz zawsze mozna cos zarobic)

  8. #8
    dalton
    Guest

    Re: myszy z rodowodem?????????

    czemu nic nie chcesz miec wsulnego z nimi

  9. #9
    mordd
    Guest

    Re: myszy z rodowodem?????????

    Poznasz to się dowiesz czemu Jeśli masz zamiar traktować to zarobkowo to się zawiedziesz, to nie jest towar rozchwytywany na pniu....

  10. #10
    Pituophis
    Guest

    Re: myszy z rodowodem?????????

    Potencjalnie jest, i to bardzo, ale w tych samych cenach co sklepowe( przekonałem się). Natomiast gorąco zachęcam do używania jako karmy, są 2 razy większe od normalnych( 4 razy większe od sklepowych). Rosną odrobinkę wolniej , ale są plenne. Jeszcze lepsze są krzyżówki 3/4 rasowej, 1/4 DOBREJ zwykłej- sypią po 15 młodych, dlużej żyją( rasowe są dosyć wsobne, przez to słabsze) a wyglądają identycznie.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •