Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: świerszcze padają

  1. #1
    GREJFRUT
    Guest

    świerszcze padają

    Może wiecie dlaczego mi padają świerszcze dostają drgawek i padają codziennie po około 3 sztuki!Niewiem co im jest!Wogule niemam pomysłu żadnych robaków u nich niema!Pozywienie to ważywa (starannie płukane i nie od dzisiaj je dostają a przedtem było ok!(hoduje je od pół roku jak nie więcej i bylo zawsze ok)pokarm to też płatki dla rybek dawałem je zawsze!Wode mają !Niewiem co jest grane temperatura od 27-30C


  2. #2
    Jaca
    Guest

    Re: świerszcze padają

    Jest pewna różnica - obecnie dostają warzywa świerze, uprawiane pod folią, intensywnie nawożone i kto raczy wiedzieć czym tam jeszcze pryskane.


  3. #3
    GREJFRUT
    Guest

    Re: świerszcze padają

    W sumie też racja ale to co ja mam im dawać!mlecz i różne zielsko?I suchy "prowiant" do tego?Ale jest też jedna zagadka w akwarium obok mam młode świerszcze takie po około 1cm/1,5cm i one nie padaja!Ale spróbuje wstrzymać sałate w ich djecie może pomoże ona mi na najbardzijesz nafaszerowaną wygląda!!!


  4. #4
    wrbirds
    Guest

    Re: świerszcze padają

    Czolem
    Nie dawaj salaty jako pokarm!!!!!!!
    Po pierwsze wbrew pozorom z odzywczego punktu widzenia jest NIC niewarta, a po 2 salata zawsze kumuluje najwiecej wszelkiego swinstwa!!!!!!!!!
    Postaraj sie karmic warzywkami tylko z pewnego zrodla i calkowicie wyklucz salate, naprawde nie warto jej stosowac. Najlepiej sam zahoduj sobie warzywka w doniczkach :-)
    Pozdrowionka

  5. #5
    Predator
    Guest

    Re: świerszcze padają

    Mi też tak bez niczego padały i sobie dałem spokój :P Nie chciałem co dwa tygodnie kupywać kolejnej paczki za 15 złotych...


  6. #6
    GREJFRUT
    Guest

    Re: świerszcze padają

    Nie no wiesz mi padają w jedym pojemniku jeszcze mam 3 inne:] Dzisiaj byłem na łące i przywiozłem troche trawy, mniszka lekarskiego, babki jak narazie wcinają!Mysle że to naprawde od tej sałaty już wcześniej mi podpadła jej jaskrawo zielona barwa!!!Pozdrawiam i dzięki za odp


  7. #7
    bT_PrzemO
    Guest

    Re: świerszcze padają

    ja kupilem packze siwerszczy ok 3 tyg temu ... zaden mi nie padl ... do jedzenia daje chleb + platki + bukla tarta i co 2 dni jabuszko .... problem moze byc iz masz za male pomieszczenie ... 15 swierszczy trzymam w 47 litrowym akwarium ... duze jest .... mam tam wytloczki .. i pojemnik z torfem ktory zwilzam .. swierszcze skladaja jajeczka co jakis czas ....



    PROBLEM MOZE BYC Z POMIESZCZENIEM ..MUSI BYC DUZE ... //PRzemeK

  8. #8
    CRIMSON
    Guest

    Re: świerszcze padają

    Zadnych warzyw tylko jabłka i pokarm dla rybek.
    Przestałem dawać warzywa ,przestały zdychać.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •