Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: !!!TRUCIZNA!!!

  1. #11
    Kunoichi
    Guest

    Re: !!!TRUCIZNA!!!

    OTO POMYSL NA SWIERSZCZE

    bardzo latwa do zrobienia i ogolnie dostepna trucizna, znana jako PPPROSZEK DO PRANIA"
    nowiec

    jakis czas temu jak zaczynalam i pierwszy raz wyjmowalam swierszcze z pudeleczka, i chcialam zobaczyc jak bardzo sa "skaczace" i wolalam to zrobic w lazience - tam latwiej wylapac jakby uciekly .............noi jeden uciekl i wskoczyl i teraz wazne do miski z woda i proszkiem do prania plus skarpetki brata ktory chcial je sobie odswierzyc (najwyzszy czas zeto zrobil)...........wkazdym razie swierszcza wyjelam i wpuscilam do pudelka........po 3 minutach zaczal sie wykrecac i wiercic........i padl doslownie na plecach nogami do gory doslownie


    wiec postaw se gdzies miseczki z jedzonkiem albo woda + proszek do prania ......apuzniej zbieraj swierSZczKIELETY


  2. #12
    Dark Raptor
    Guest

    Re: !!!TRUCIZNA!!!

    Ja robiłem "pułapkę cieplną". Stawiasz w jednym miejscu lampę, lub inny promiennik ciepła i patrzysz pod niego co jakiś czas. Można łapać wtedy zwierza żywcem (u mnie dość dobrze skutkowało, ale miałem malutki pokój i takiej "plamy cieplnej" nie mogły przegapić.

    Pozdrawiam!

  3. #13
    Hari
    Guest

    Re: !!!TRUCIZNA!!!

    No to to nie jest zadne odkrycie ;-) Myslisz, ze dlaczego do zwalczania gniazd os strazacy stosują wode z mydłem? On nie padł dlatego ze sie najadł proszku, tylko ta woda zalepila mu tchawki. Sam w ten sposob wybilem kiedys całą moją populacje karaczanow (siła wyzsza). Sprobuj tylko naklonic swierszcza, zeby Ci dobrowolnie wszedło do takiej wody :>


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •