Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Hodowla świerszcze-pomużcie!!! :(

  1. #1
    MarHel
    Guest

    Hodowla świerszcze-pomużcie!!! :(

    Bardzo was proszę, opiszcie mi mniejwięcej jak zdobyć świerszcze i zacząć je hodować, w jakim pojemniku itp. Być może już było to gdzieś opisane ale nigdzie nie mogłem znależć. Już z góry dziękuję za pomoc!!!


  2. #2
    ryszardini
    Guest

    Re: Hodowla świerszcze-pomużcie!!! :(

    eh .... to to jest na tej stronie ale ci napisze .
    >a wiec musisz mniec jakis pojemnik (ja mam 35dł,20sze.20wysok.) szklane moze byc jakaies akwarium.
    >muszisz mniec torf albo włókno kokosowe(ja mam włokno)
    >jakies pojenik ,najlepiej wytłoczanke po jajkach
    > i jakis np korek z wodo ale nsym do niego drobnych kamyczkow zeby swierszcze sie nie potopoiły i drugi jakies zbiorniczek na jedzenie
    >i musiesz kupic swierszcze, moze je kupic w zoologiku i wystarczy je tam trzemac (pamietakj o odpowiedniej tem. i wilgotnosci podłolza )przez jakies czas a poznej czekaj na małe swierszcyki
    <jak nie zrozumiałes albo zamało napisałem wejdz se w opis gatunkow i w swierszcze tam jest wszystko opisane .


  3. #3
    MarHel
    Guest

    Re: Hodowla świerszcze-pomużcie!!! :(

    ale gdzie tą wytłaczane po jajkach :/ ?? I jaka temp.jest odpowiednia i ile razy spryskiwac??


  4. #4
    Double
    Guest

    Re: Hodowla świerszcze-pomużcie!!! :(

    ja nie moge.... http://terrarium.com.pl/swierszczdomowy.php a te magiczne wytloczki po jajkach, to normalne kartony w których sie sprzedaje jajka, takie wiesz, szare, lekkie, z tektury, maja takie dołki i wzgórki... koszt 10 jajek - 3zł gratis wytłoczka w zestawie.


  5. #5
    MarHel
    Guest

    Re: Hodowla świerszcze-pomużcie!!! :(

    ja wiem co to są wytłoczki tylko nie wiedziałem gdzie umieścić :[


  6. #6
    Hari
    Guest

    Re: Hodowla świerszcze-pomużcie!!! :(

    umiesc w terrarium ze swierszczami, a jezeli są w niej jeszcze jajka to w lodówce


  7. #7
    PMajdan
    Guest

    Re: Hodowla świerszcze-pomużcie!!! :(

    Ja mam je w terrarium szklanym, z gory przykrytym siatka metalowa (z castoramy, za 3 zt) Podloze to sciolka (taka co po namoczeniu sie "rozrasta" za 8zt) termomert w sciolce mierzy temp jaka maja jakja, dodatkowo miska z zarciem, korem na sciankach, ale tylko do 1/2 wysokosci, zeby swierszcze nie spadaly z wysokosci, pudelko kartonowe po jajkach i wsio!!! A i lampka 20W


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •