Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26

Wątek: Maczniki po raz setny :P

  1. #21
    Azzurreeuss
    Guest

    Re: Maczniki po raz setny :P

    widocznie te geki sa drugiego gatunku

    moje kilka dni po wykluciu zagryzaja kazda ilosc maczniakow, i to takich wielkich zaraz przed imago...


  2. #22
    Stein
    Guest

    Re: Maczniki po raz setny :P

    wszystkie profesjonalne zagraniczne i krajowe hodowle karmią gekony wyłącznie mączniakami , bo to jak by nie patrzeć najlepszy pokarm pod warunkiem iż jest wzbagacany witaminami i same mączniaki sa dobrze karmione.


  3. #23
    MiNi
    Guest

    Re: Maczniki po raz setny :P

    PIASEK ZŁY, MĄCZNIAK DOBRY...ALE NIE ZA DUZO. PIASKU TAKIE GEK MOŻE SIE NAŻREĆ, A POTEM MU SIE PRZEWÓD POKARMOWY ZATKA.ALE NIE O TYM MOWA. MACZNIAKI OWSZEM MOGA BYC,ALE NIE JAKO DANIE GŁÓWNE.TO TYLKO TAKA ZAGRYZKA.DANIE GŁÓWNE TO W MOIM PRZYPADKU ŚWIERSZCZ


  4. #24
    lipton
    Guest

    Re: Maczniki po raz setny :P

    heheeh , ale pierdoły opowiadacie aż mi sie słabo robi zwłaszcza Ci najwieksi znawcy .A coto za róznica czy to karmimy gekony maczniakami czy swierszcami . Na jedno wychodzi . Co wy ludzie myslicie ze swierszcz jest jakos bardziej odzywczy od mączniaka , to tylko masa chityny i nic wiecej . Uważam ze spokojnie mozna karmić gekony samymi maczniakami , jak i samymi swierszcami , to jest najmiej istotne, licza sie podawane preparaty witaminowe i wapno. Co do piasku osobiscie nieuwazam go za najlepsze podłoze , miałem doczynienia z kilkuset sztukami gekonów i straciłym kilka z powodu zapchania przewodu pokarmowego , co nieswiadczy ze stanie sie to każdemu gekowi . A co do sprawy uv uwazam za idiote kogos kto to poleca dla zwierzat akktywnych w nocy . ale to tylko moje zdanie .
    pozdrawaim


  5. #25
    sqqter
    Guest

    Re: Maczniki po raz setny :P

    Szanowny panie/ pani MiNi. Jeśli niema pan/i doświadczenia jeśli chodzi o trzymanie gekonów na piasku to proszę sie nie wypowiadać. Proszę przeczytać n.p na stronie gekonlamparci.com jakie są polecane podłoża. PIASEK JEST JEDNYM Z NAJLEPSZYCH (JAK NIE NAJLEPSZYM) PODŁOŻEM DLA GEKONÓW LAMPARCICH. Niestety ludzie czasami są na tyle mało intligentni (nieodnoszę się bezpośrednio do żadnej osoby!) iż wierzą byle komu i potem są takie jaja. Gośc kupił gekona dał mu 12 świerszczy, gekon się zapchał nie miał na co zwalić winy- powiedzial ze zapchal się od piasku i tak rozeszła się plotka.

    Można bez problemu najmniejszego trzymać geki na piasku.

    Ta wypowiedź niemiała nikogo obrazić urazić itp itd
    Pozdrawiam!


  6. #26
    mboinski
    Guest

    Re:

    A jak dawać maczniaki to jakie ?? Obojętnie czy te świerzo po wylince ?? No i co sądzicie o karmieniu na przemian ??


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •