Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Jakie podłoże do lampartów? Czy potrzebny jest UV?

  1. #1
    mantid
    Guest

    Jakie podłoże do lampartów? Czy potrzebny jest UV?

    Jakie podłoże do lampartów? Czy potrzebny jest UV? Czym karmić gekony? Jak otrzymac albinosy? Co to jest heterozygota? Kiedy gekony dojrzewają płciowo?

    Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz w nowym FAQ oraz dzialach terrarium, karmienie, odmiany barwne, genetyka, rozmnażanie serwisu www.gekonlamparci.com - podajemy tylko i wylacznie sprawdzone i potwierdzone przez renomowanych hodowców na calym swiecie informacje.....

    Serdecznie zapraszam


  2. #2
    Matt_ns
    Guest

    Re: Jakie podłoże do lampartów? Czy potrzebny jest UV?

    Wreszcie zostal zmieniony dzial karmienie i usuneliscie te glupoty z macznikami. Pozdrawiam

  3. #3
    wh6fxe
    Guest

    Re: Jakie podłoże do lampartów? Czy potrzebny jest UV?

    OOOO w koncu ale chyba i tak malo kto sie sluchal poprzedniego opisu karmienia. ( Np. Ja) Maczniaki sa latwo dostepne ekonomiczne a gek je zjada bardzo chetnie.


  4. #4
    Raffee
    Guest

    Re: Jakie podłoże do lampartów? Czy potrzebny jest UV?

    Takie tematy powinny byc "podwieszone" zeby kazdy na samym poczatku je zauwazyl i przeczytal zamiast dodawac kolejny temat. Tylko nie wiem, dla czego na tym forum tego nie ma


  5. #5
    wh6fxe
    Guest

    Re: Jakie podłoże do lampartów? Czy potrzebny jest UV?

    Bo pewnie tak i tak ludzie by sie pytali o to co bylo by podwieszone jesli ktos choc troche pomysli i naprawde mu zalezy na info na jakis dany temat to sam bedzie szukal i ZNAJDZIE odpowiednie info.
    Choc taki temat gdzie byly by zebrane najwazniejsze watki (tak jak bylo na pajeczakach) przydalby sie i napenwo pomoglby poczatkujacym.


  6. #6
    Guttata
    Guest

    Re: Jakie podłoże do lampartów? Czy potrzebny jest UV?

    mantid, mnie troche temat wystraszył tutuł


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •