Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: pomocy

  1. #1
    The_Answer
    Guest

    pomocy

    Witam
    Juz nie wiem co zrobic zeby moje lamparty sie bzyknely :/ zimowalem, niedawno rozdzielilem na kilka dni i nic moze cos zle zrobilem help

    a moze kilka samic i by sie zamienil za moja?? moze to rodzenstwo najlepiej jakby ten ktos byl z dolnego slaska

    Dzieki za pomoc

    Pozdrawiam


  2. #2
    Grabarz
    Guest

    Re: pomocy

    a może się bzykneły a o tym nie wiesz, chyba nie siedziałeś cały czas przy terra 24 na dobe i nie patrzyłeś czy się bzykają :] np moja samica jest w ciąży i juz nie dlugo zniesie, a nie wiem kiedy się bzykneły. A we wczesnej ciąży ciężko ją wypatrzyć.


  3. #3
    The_Answer
    Guest

    Re: pomocy

    sa 2 miechy po zimowaniu u samicy nie widac zadnych zmian i ani razu nie zauwazylem zeby samiec spojrzal choc troche tak inaczej na samice zawsze tak obojetnie ale to raczej nic nie znaczy


  4. #4
    Pawllo
    Guest

    Re: pomocy

    największą aktywność godową mają w styczniu więc trochę późno ale też ma na to wpływ wiek zapewne, jeśli są młode i nie osiągnęły dojrzałości płciowej to nic raczej nie będzie. Daj im czas, kiedy nadejdzie pora to zaczną kopulować.

    PS A może to nie jest parka ?


  5. #5
    darkyoda
    Guest

    Re: pomocy

    A moze to sa dwie samice i nawet nie wiesz o tym ?


  6. #6
    The_Answer
    Guest

    Re: pomocy

    kupilem je z borze narodzenie i przez styczen przezimowalem

    jest to parka............zagladalem pod ogon

    To nie ma juz szans zeby kopulowaly??

    Moze ktos by sie zamienil samicami, moze to sprawi ze po kopuluje z inna zobaczy nowa samice ktorej nie zna?? co wy na to


  7. #7
    blackjack
    Guest

    Re: pomocy

    "borze narodzenie" - o stary, ortografia to widza dla ciebie czarna magia ]:->


  8. #8
    The_Answer
    Guest

    Re: pomocy

    sorki boże narodzenie oczywiscie, to przez rozkojarzenie i to ze pisze bez patrzenia na klawiature i czesto takie literowki mi sie zdarzaja


  9. #9
    Pawllo
    Guest

    Re: pomocy

    zamienianie gekonów nic nie da, poprostu poczekaj. Szansa na kopulacje jest w styczniu są poprostu najbardziej aktywne pod tym względem


  10. #10
    The_Answer
    Guest

    Re: pomocy

    dobra bede czekal

    a moze ponaswietlam je swietlowka od agamy, tam sa promienie uva ktore pobudzaja do rozmnazania co wy na to??


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •