Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: zbite terra :(

  1. #1
    saya
    Guest

    zbite terra :(

    peklo mi terrarium
    na dole, przy macie grzewczej. troche, 4-5 pekniec, nic sie nie rusza,
    jest tylko popekane.
    pewnie wylalam wode na gorace i peklo
    myslicie ze trzeba to wymienic?
    czy nic sie nie stanie jak tego nie zrobie?

  2. #2
    noelka
    Guest

    Re: zbite terra :(

    lepiej dmuchac na zimne i nie dopuscic do tego zeby jakies male odlamki sie nie pojawily i zeby sie nie powbijaly w lapki badz inne czesci ciala gekona. zamow u szklarza szybke wieksza od powierzchni na ktorej sa pekniecia i mozesz polozyc ta szybke na spod terra. powinno byc oki moze ktos bedzie mial jakis lepszy pomysl, ale ten wydaje mi sie dobry bo gekony nie beda mialy mozliwosci przesuniecia jej. przykryj podlozem i po sprawie


  3. #3
    GREJFRUT
    Guest

    Re: zbite terra :(

    zalery jakie te pęknięcia są jak dno sie rozsypało w jakimś miejscu konieczna wymiana bądź sposób noelka


  4. #4
    farmer
    Guest

    Re: zbite terra :(

    Jak niemasz kasy na wymiane czy cos... to po prostu poluz plytke ceramiczna walnij ja na pre kropel silikonu zasyp to podlozem i gra gitara nic niewidac i koszty male a jak masz wszystko to 0. A jak juz dorabiac kawal szkla to odrzy wymienic., zamow alo sam przytnij szkolo zyletke w reke odcinasz szybke przyklejasz nowa i po sprawie.


  5. #5
    noelka
    Guest

    Re: zbite terra :(

    zyletka to sobie conajwyzej zyly moze pochlastac noz diamntowy albo takie cus do ciecia kafelkow ;]


  6. #6
    saya
    Guest

    Re: zbite terra :(

    grrr.. nie sam tylko sama :>
    faceci.. eh. nie no nie jest tak zle, polozylam duzy plaski kamien na to i nic nie widac.
    nie wiecie czemu gekony (moje np) uwielbiaja lazic po wentyalcji ? a poza lazeniem to zalatwiac sie tam :P

  7. #7
    MataManX
    Guest

    Re: zbite terra :(

    farmerowi chodziło o ocięcie żyletką szyby od silikony łączącego ją z resztą terra, to jest jakieś rozwiązanie ale wg mnie troche ryzykowne bo terra zawsze może się rozsypać przy takim zabiegu lepiej podkleić szybę pod spód a na wierzch dać coś przez co gek się nie pokaleczy


  8. #8
    gekon13
    Guest

    Re: zbite terra :(

    Ja mam tak samo jak saya tylko w inny sposób się rozwaliło. Ja podkleję sklejkę pod spód i będzie ok.Co do pęknięć żeby się gek nie pokaleczył to nałożę na nie silikon a jak wyschnie to troche przyciął ale nie do samego dna.


  9. #9
    gekon13
    Guest

    Re: zbite terra :(

    sklejkę na całą powieszchnię dolnej szyby terra.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •