Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: czas na aklimatyzacje

  1. #1
    Nazar
    Guest

    czas na aklimatyzacje

    Dzisiaj stalem sie posiadaczem pieknej malutkiej samiczki. Po bardzo stresujacej podrozy z N. Sacza po Polskich drogach wlozylem ja do pieknie przyszykowanego terra. Szybko znalazla jedna z wielu kryjowek. Wiem ze teraz czas na aklimatyzacje, jednak kiedy moge sprobowac podac pokarm? Czy wtedy kiedy zacznie opuszczac bezpieczne dla siebie miejsce czy moze jeszcze zanim sie ruszy??


  2. #2
    QBEUSZ
    Guest

    Re: czas na aklimatyzacje

    moja na 3 dzien wciagnela 6 swierszczy wiec mysle ze tez tak na 2-3 dzien mozesz spokojnie dac , tylko patrz czy je bo jak nie to nie dawaj wiecej bo i tak nie zje


  3. #3
    MareQ
    Guest

    Re: czas na aklimatyzacje

    moja samiczka, którą niedawno kupiłem, już jak ją wiozłem z świętochłowic do domu zjadła pierwszego świerszcza (mieszkam w okolicach krakowa)


  4. #4
    YebAu
    Guest

    Re: czas na aklimatyzacje

    Moj lamparci wszamal swierszcza jakies 20 minut po zameldowaniu w terra

  5. #5
    ziomalka_puma
    Guest

    Re: czas na aklimatyzacje

    A mój gekon (ok. 2 miesiące ma) jest już u mnie prawie 2 tygodnie i zjadl jakieś 3 świerszcze to byly śródziemnomorskie jak mu dalam domowe to jednego zabil i tylko polizal i sie oblizywal ale nie zjadl go! on bardzo malo je z kolei moja traszka jakby ją coś walnelo ona zjada dziennie ok. 3 świerszy, jakieś mięso i kawal mięsa z kurczaka... nie wiem coś dziwnego z moimi zwierzaczkami sie dzieje
    P.S.: Mój krab umarł 2 dni temu i nie mam pojęcia czemu


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •