Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: Wylinka :/

  1. #1
    PaWeL^
    Guest

    Wylinka :/

    czesc

    moj gekon przed chwilką przechodzil wylinke, ale w dziwny sposób ... zawsze ocierał sie o kamienie, sciane z gipsu itp. a dzisiaj przechodzil ją w .... kryjówce, problem w tym, ze wylinka nie zeszła z ogona :/ ... co teraz robic ? poczekac moze sam jakos zrzuci, czy moze nawilżyć lekko wodą i próbowac zdjąc (boje sie zeby nie odrzucil ogona) i drugi problem gekon nie zjadł całej wylinki (kawalek wylinki z głowy leżał w terra) <== czy to normalne ?? zawsze całą zjadal :|


  2. #2
    PaWeL^
    Guest

    Re: Wylinka :/

    czesc

    juz po wszystkim, gekon sam zrzucil wylinke z ogona


  3. #3
    Trunks
    Guest

    Re: Wylinka :/

    u mnie jest o tyl większy problem bo mój gekon też dzisiaj miał wylinke ale nie zeszla mi z głowy, nie wiem jak on ja zaczął bo nie było mnie w domu, ale z głowy mu nie zeszło i nadal lazi ocierając sie, jak go złapałem to sie strasznie wyrywał, nie lubie go łapać, żądko to robie...poradzi sobie?


  4. #4
    Wojciech
    Guest

    Re: Wylinka :/

    podnies wilgoc w terrarium albo go lekko skropl woda

    pozdrawiam


  5. #5
    Konrad von Bushe Drożdże
    Guest

    Re: Wylinka :/

    Gdy sa rpoblemy z wylinka to brakuje też witaminy A. Może powinieneś zwiększyć jej dawkę?


  6. #6
    ziu
    Guest

    Re: Wylinka :/

    moj dzis chyba bedzie mial jest caly bialy jak sciana??? to piwerwsza u mnie
    Mam pytanqo ile moze trwac proces wylinkowy od pierwszych oznak(osowialosc,brak apetytu) do samej wylinqi czy jest to jak u ptasznikow kilka dni czy mniej???

    Pozdrawiam


  7. #7
    Kobra
    Guest

    Re: Wylinka :/

    moje gekony jedzą nawet godzine przed wylinką

  8. #8
    nokeg
    Guest

    Re: Wylinka :/

    mój sie oprze pare dni przygotowywał do wylinki w końcu mu sie zahciało, zazwyczaj cały proces trwa jedną noc, ostatnio też zostawił kawałek wylinki, myśle że to niepowinno jakoś mu zaszkodzić, pozatym nie zaszkodziło bo czuje sie dobrze


  9. #9
    ziu
    Guest

    Re: Wylinka :/

    juz po wylince jakos tak dziwnie chyba zostala jakas ranka na lapce przedniej!!
    ile po wylince mozna dotykac gekona chcialbym zmienic mu terrariium??

    Pozdrawiam


  10. #10
    Kobra
    Guest

    Re: Wylinka :/

    jak mój geg jak zostawi troche wylinki to mu daje on otwiera (jest nauczony) pyszczek i wpiernicza

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •